Acca: Acca sınavı: St Agnes öğrencisi Tüm Hindistan’da üçüncü sırayı aldı | Mangaluru Haberleri

SurahiO

Member

MANGALURU: bir öğrencisi Aziz Agnes Koleji İngiltere Yeminli Mali Müşavirler Derneği’nin mali yönetim belgesinde Hindistan’da 3. sırayı aldı (ACCA) sınavı, Aralık 2022 oturumu için. Öğrenci, BCom (ACCA) son sınıf öğrencisi Shivani Maria Monteiro’dur. Valentina Monteiro’nun kızıdır.
Yolculuğu boyunca gördüğü destek için minnettarlığını dile getirerek, “Rütbe almak beklediğim bir şey değildi ama gerçekten onur ve mutluluk duydum.
Her şeyden önce, sürekli cesaretlendirmesi ve desteği için anneme teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca uygulamalı bilimler üniversitesine, hocalarıma ve sınıf arkadaşlarıma yol gösterdikleri, motive ettikleri ve ilham verdikleri için teşekkür etmek istiyorum.”
St Agnes College, Mangaluru’da 2016 yılında ACCA entegre grubuyla BCom’u başlatan ilk kolejdir ve bunu yedinci yılında başarıyla yürütmektedir.
ACCA, ACCA’ya bağlı şirketler için iş sunan 10 büyük denetim firması olduğu için, yalnızca yurt dışında değil, Hindistan’da da pek çok fırsat sunan Yeminli Mali Müşavir niteliğini sunan küresel profesyonel muhasebe kuruluşudur.