Andlek burnumuzun içindedir. Köy rahatlatıcı bir atmosferle doluydu

YeFu

Global Mod
Global Mod
Kladruby özeldir çünkü tüm köy aydınlatılmış ve dekore edilmiştir. Genellikle bir veya iki ev oluyor, sakinleri ateşböceklerinin teri içinde rekor kırmaya çalışıyor. Bunu yapamayız. Ji tekl, köyde rahatlatıcı bir atmosfere sahip olmak istediğimizi açıklıyor.

Bu tasarımcı ve mimar, dekore edilmiş Kladrub’un ana hikayesidir. Dekorasyonu sağlarken olağanüstü bir dış mekan atmosferi yaratacak şekilde düzenleyin ve kurulum ve sökme sırasındaki ekipleri organize edin.

Elektrik tüketimi minimum düzeydedir

Dekorasyonun tek dünyası yirmi yaşındaki Kladruby’de aydınlanacak. Ve her yıl büyüyor. Bu yıl örneğin sevimli küçük melekler hakkında. Biri bir ağacın altında salıncakta sallanıyor, yanında duruyor, teyzesi burnunu üstüne uzatıyor, uzun burnunu yoldan geçene doğrultuyordu.

Gerçekten büyük bir hit oldular, bu nvtvnky için büyük bir hamleydi, akıcıydı. Geceleri de huzur ve sessizlik olmalı. Ve böyle bir şarkı melekler tarafından çözüldü, hala akıyordu.

Yaklaşık çeyrek metre uzunluğundaki ipler kumaştan yapıldığı için kendinize maske de yapabilirsiniz. Ancak dışarıda, İrlanda gökyüzünün altında dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Melekler Kladruby için özel olarak sipariş üzerine yapılıyor. Bunu yapmak için bağlantılarını kullandı.

Tüm aydınlatmalarda olduğu gibi. Kladruby’de pratik olarak aydınlatılmış ve dekore edilmiştir. Köyün merkezindeki Vtina evinin yanı sıra bahçelerdeki ağaçlar ve ağaçlar, bir çan kulesi ve kek, bir itfaiye istasyonu ve hatta bir Kladrubsk menhiri. Baskılar buraya dağılmış durumda. Ayrıca köyde bir müzisyen, bir kral ve koyunlarla dolu bir mera bulunmaktadır. Tüketim konusunda bize sormayı unutmayın. Ama minimaldi, akıcıydı.

Yerel olarak yalnızca LED ışıklar, RGB sistemleri, güneş lambaları ve bir gün sonra şarj olan ışıklar ve hatta şüpheli lazerler kullanın. Bunu yaptım ve Noel’in başlangıcından T krl, l Ji Stehno’ya kadar tüm sezon boyunca elektrik bana yaklaşık 450 krona mal oldu.

Kladruby’de bir kulübem var ve o emekli olduğu için tüm yıl boyunca dışarı çıkıyor. Kodoron kendi binasını en süslü bina yaptı.

Vnon, bu dahileri her zaman bir arada dekore ediyor. Akrabalarına ve ailelerine de yardım edin. Köy ancak onlar sayesinde dekore edilebilir. Bu sadece sonbaharla ilgili değil, tüm yıl boyunca üzerinde çalışıyoruz. Milan Stehno bunun yüzlerce saat süren bir çalışma olduğunu açıklıyor. Kendisi Ji’nin kuzeni ve hemen yanında ışıklı küçük bir kulübesi var.

Kışın sonunda süslemelerin sökülmesi gerekir. Daha sonra tüm ampullerin, vidaların ve kabloların sokette olup olmadığını kontrol edin. Yanlış olan onu tamir edip yenisini almak. Farklı tabanları, kulpları veya kulpları kendiniz yapabilirsiniz. Daha sonra sonbaharda, dekorasyonlar tekrar geldiğinde hafta sonu tugaylarına başlayın. Ağaçlara tırmanıyoruz, çitlere tırmanıyoruz, hatta kiralık bir asansörümüz bile var. Ve ikiden fazla güç yoktur, ilki Uyluktur.

Bir tavan lambası, bir lamba aydınlatıcının yanı sıra, iki kilometrelik kabloyu birbirine bağlayan bir atmosfer yaratmak için şarkıların ve çan seslerinin aktığı hoparlörler de var.

İnsanlar gömülmesin diye Mme toprağa gömülür. Onları her zaman kendim için kazacağım, Ji Stehno’ya.

Ve hayalin burada, Edest civarında. Her şeyi kontrol edin ve doğru zamanda açılacak şekilde ayarlayın.

Bütün bunlar neydi? Eli onun üzerinde gezindi. Eğer onu yıllar önce görmüş olsaydım, Meksika’da bir haftalık lüks bir tatile giderdik, diye gülümsüyor.

Kladruby lk’nin tek girişi insanları etkiliyor. Noel’in başlangıcından T krl’ye kadar her gün saat 17.00 ile 19.00 arasında yanar. Kladrub’un yirmi sakininin hepsi ateşböceklerini ve insan kalabalığını pek sevmiyor. Arabanızı süsleyin ve onlara huzurlu bir Advent dileyin. Tahminlere göre o dönemde Kladruby’ye yaklaşık 15.000 kişi geldi.

Çoğu covid sırasındaydı. Kladruby kulaklarını çatlatıyordu. Halk adına her şeyin yapılabileceği, insanların ziyarete gidebileceği tek yer oralardı. Zaten çoğu beğenmedi, üretimi yasaklama girişimleri oldu. Polis ışıkları kapatmak için bile oradaydı. Ama iz bırakmadan gittiler. Bu dekorasyonu kültürel bir etkinlik olarak yapmıyoruz. Her şeyi çözdük. Dekorasyon Chotboi’de veya Havlkov Brod’da sönerse, onu da burada kapatacağımızı savunduk, bugün 2020 yılı için Ji tekl’i hatırlayın.

Neden henüz tarih öncesi…

Kladruby’deki barda başka bir nedenden dolayı masum ve sarhoş başladı. Demir Dağları’nın çevresi jeopark olarak belirlenmiş olup, jeolojik olarak Orta Avrupa’nın en eski bölgesidir. Bugünkü haliyle yaklaşık 650 milyon yıl önce oluşmuştur.

Yerel halk yakın zamanda köyün merkezine tarih öncesi karaciğer ve çağlara ait heykeller asarak bu anıyı kutladı. Daha sonra yine Kladrubs’la akraba olan T krl karakterlerini ve megalitleri eklediler. İsa’nın doğduğu dönemde yakınlarda eski bir Kelt yerleşimi vardı. Mstn bu iki olayı birbirine bağladı.

Ve oradan diğer figürleri yerleştirmek, binaların pencerelerine ışıklar yerleştirmek, ağaçların, ağaçların ve hatta çitlerin üzerindeki ışık hatlarının dışına yerleştirmek çok uzak değildi. Ve aniden bu boyutlara ulaştı, diye gülüyor Milan Stehno.

Naden’ler, yeterince iyi oldukları sürece Advent sırasında her zaman köyü süsleyeceklerdir. Kladruby’nin bağlı olduğu Libice belediyesi de benimle birlikte onları destekliyor. Ancak dekorasyonun yazarları, hiçbir geleneği bir tür kültürel miras olarak kabul etmek istemedikleri için üzgünler.

İşte koda. İnsanlar yirmi yıl sonra bile aydınlatma için buraya gelebilirler ama biz burada olmayacağız. Yerel bir geleneğin neredeyse şehrin her gününün bir parçası haline geldiği Almanya’da işler böyle yürüyor. Ji tekl, “Bölgeye çok fazla tanıtım yaptığımızı düşünüyorum” dedi.