Anne, küçük kızlarını havuz başında yalnız bıraktı, biri boğuldu. Polis görgü tanıklarını arıyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
16 Haziran günü öğleden sonra beş yaşlarında iki genç kız havuzlardan birinde buz pateni yapıyordu. Küçük kız hemen suya atladı ve çıkmadı. Denizcilerden biri çocuğu yakalayıp sudan çıkardı.

Yüzücünün ve diğer tanıkların yardımıyla ilk yardım ve canlandırma gerçekleştirdi. Daha sonra pivolanı kurtarmaya devam ettiler. Boğulduktan sonra bir hastayı kurtardık, hastaneye nakledilen genç bir kızdı, kurtarma servisi Petr Janek o sırada olayı anlattı.

Polis sözcüsü Jana Kroutilov şimdi halka, çocuğun havuzda boğulduğuna veya çok küçük iki çocuğu gözetimsizce götüren mahkûmlara tanıkların olduğundan emin olmaları çağrısında bulundu.

Müfettişler, kızın 22 yaşındaki annesinin o sırada kompleksin başka bir bölümünde bulunduğunu ve çocuklarını görmediğini tespit etti. On ve beş yaşlarındaki iki kızı su parkı alanında gözetimsiz kaldı. Kroutilov, bu yıl kızın at kuyruğu yaptığını ve annesinin onu göğsüne bastırdığını ekledi.

Polis, ihmal nedeniyle suç işlendiği şüphesiyle olayı soruşturuyor. En başından itibaren Vodno Rje'nin tweet'lerini dinleyin ve talihsiz olayla ilgili kanıtları toplayın.

Ancak müfettiş, olaya tanık olan kişilerin polise ve 158 yardım hattına başvurmasını isteyecek.

Bölgede tek başlarına dolaştıklarını gören insanlar suçlanabilir. Yaşlı adamın boğulduğunu gören, ilk yardım için orada bulunan ya da genç kadının içinde bulunduğu durumu kaydeden kişilerin polisle konuştuklarını dikkate alalım.