Babam yakalamamı istemedi. Ama bana yardım etti, diyor Jihlava kalecisi Maláč

YeFu

Global Mod
Global Mod
Dukla'nın yirmi yaşındaki öğrencisi “Tta yakalamama izin vermedi” dedi. Akışta üstünlüğü denemek için yüzün, oyun konumundan hokey yapın. Daha sonra pes etmeyince bana muhteşem kıyafeti verdi. Ve tutuklamalarda bana çok yardımcı oldu, gülümse.

Küçük parmağının kırılması nedeniyle hokeye ara vermek zorunda kalan Dukla kalecisi Adam Beran'ın sakatlığı nedeniyle genç Mal, düzenli olarak Chance League maçlarında oynuyor.

Geçen ay on başlangıç yaptı. Arkamda kaç kurtarış olduğunu bilmiyorum. Bu yıl altı gol atan Mal'a tek tek gitmeye, yenilenmeye, büyümeye ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Viktor Ujek'in hafta sonundaki son iki golüne yardımcı oldu: Dukla, Cuma günü Znojmo'yu 4:2, Pazar günü Litomice'yi 4:3 yendi. Bugün Jihlava'nın başarılı olacağını bilen Mal için, Slavia masasının son çatlağı olarak kazanmamız, puan kazanmamız ve sıralamada yukarı çıkmamız gerekiyor. İlk altıya girmek istiyoruz, asıl sezon hedefi geliyor.

Dukla taraftarları Baran'ın dönüşünden hemen kaçındı. Bence kuş bile başka bir tura çıkmalı. Ve sonra dikene katılman gerektiğini söylüyor Mal. Bakalım Bery nasıl iyileşecek ve ne zaman antrenman yapacak. Dondurmayı kolayca tanıyın. Bu maskede iki yıldız basketbol oyuncusu yer alıyor: eski Chicago Bulls destekçisi Michael Jordan ve Dennis Rodman.

Bu, hokey oynayamadığımız covid sırasında yaratıldı, ben de başka bir şey buldum. Her gün basketbol oynamaya gittiğimi ve bunun hâlâ aklımda olduğunu söylüyor. Ve The Last Dance'i izlerken Netflix dizisi The Last Season'ın hayali olan bu iki oyun hafızama kazınmıştı.

Küçük Philip

Jordan'dan bahsetmeme bile gerek yok, o benim için tüm zamanların en iyi basketbolcusu. Ve Rodman'ın sıkı çalışmasını takdir ediyorum. Oldukça çılgın olmasına rağmen, Mal doğmadan on yıl önce kariyerlerinin zirvesine ulaşan sporcuların vuruşta yaptığı şey hoşuma gitti.

Basketbol genç hokey oyuncusuna ilham verdi. Ben bir NBA hayranıyım. Tam olarak Chicago değildi ama ikisinin arasındaki ilişki Mal'e göre gerçekten gerçek dışıydı. Çoğunlukla Miami oynuyorum ama her maçını izliyorum.

Amerikan mahkemelerinde yapılacak aptalca bir şey buldu: NFL. Neredeyse her maçı izledim ve play-off'larda Green Bay Packers'ın ve oyun kurucu Aaron Rodgers'ın hayranıydım. Packers'tan NY Jets'e geçmiş olabilir ama oyun olarak benim için açık ara bir numara.

Green Bay Erkek kravatında ter dökmediler. Mal, başaramadılar, bu yüzden Kansas'ı destekliyordum, dedi. Ancak tek bir gönderi iv görmedim çünkü bir nron programımız vardı. Sadece bilgim dahilinde çıkardım. Ve Super Bowl'u bütünüyle gördüm, Amerikan futbolunun en büyük gününü değiştirdi.

Önceliklerime göre hokey NHL kadar NBA ve NFL'yi de izlediğimi itiraf etmeliyim. Bunu çocuklarla konuşuyorum. Bütün kabin onları izliyor mu bilmiyorum ama Super Bowl muhtemelen izliyordur. Ya da en azından hayranının söylediği gibi onu biliyordu.

Babası Pavel'in hokey kalecisi olarak başlaması sayesinde, kendisi ve oğlu Filip alışılmadık bir hatırayla övünebilir. 2022'de Premium Kartlar serisi onlara ortak bir hokey kartı olan Tandems İmzalı kartı verdi.

Seni piç, yakaladın beni. Filip Mal, baba-oğul ortak kartını hatırlayarak, benzer bir yüze sahip başka birini düşünebildiğimi sanmıyorum, diye gülümsedi. Ama evde bu kartların olduğunu ve ikimizin de imzaladığını hatırlıyorum.