Balığı okşuyorum, fotoğrafını çekiyorum ve balığın azabına ve rehberliğine bırakıyorum.

YeFu

Global Mod
Global Mod
Ben buralıyım, çocukluğumdan beri burada balık tutuyorum. Çalışmaya başladım, en az yirmi iki yıldır acı çekiyorum. Svratka çok sayıda balığın bulunduğu güzel bir göldür, balıklar yer yer daha küçüktür, ancak diğer göllerin sayısı daha fazladır. Kompansatörden (Vr II notu, editör.) arkasındaki nehre çıkın ve başka hiçbir yerde, tüm nehirlerde bile göremeyeceğiniz bir balık görün, adı Miloslav olan ama herkes onu sudan Milan olarak tanıyan 53 yaşındaki bir balık.

Miloslav sadece eğlence için ya da lider olarak balığa çıkmıyor, Çek milli takımına katılmak için ofisini çeşitli yarışmalardan gelen bir dizi oyun, madalya ve diploma ile süslüyor.

İlk heyecanımı 2021’de Masters Dünya Şampiyonası’nı yaptığımızda yaşadım. (50 yıldan fazla editörün notu) Esk’te, Hanuovice’de bizimle. Orada Ece Morav’la takım şampiyonluğu kazandık, hatırlayın.

Yani 2016’dan itibaren Avrupa şampiyon yardımcısı unvanına sahibim. Bunlar benim en büyük başarılarım ve Sayın Başkan’ın yerine getirilmesidir. Ama belki de her şey bitmemiştir, o gençleri kovalamak zor olsa da sizi temin eder, baştan çıkarıcı işkenceyi abartmayın.

Esk’te yakalanan balık sayısı belirleyici oluyor

Bu sektörde ei pat, dünyaya ihraç edildi. Ülkemizde bu insanlardan on takımın olduğu birinci ligi yakaladığınızda, o bin kişi çok küçük bir dünya şampiyonluğuna sahip oluyor, çünkü dünya sahnesindeki baştan çıkarıcıların birinci ligdekiyle aynı seviyede olması gerekmiyor. ya da cumhuriyetin şampiyonluğunu karşılaştırın.

İşkence nedir

Balıkçılık disiplini, yem (yapay yem) yem ve kamış kullanılarak atılır. Yapay un sadece böceğin kendisini ve gelişim aşamalarını değil aynı zamanda diğer organizmaları, hayvanları ve bitkileri de taklit eder.

Miloslav enk kuru un veya benzeri perileri hasat eder. Pek çok kişinin ördek yağı olan CDC pe’yi kullandığını açıklıyor.

Yapay yemler için balık tutmak, yem suda hareket ettiğinde, bir düşüş vapuru olan ıslak yemler için balık tutmayı da içerir.

Çek balıkçılık yemlerinde balık sayısının değeri ilk balığın milimetre cinsinden ölçülmesiyle açıklanmaktadır çünkü yemlerde aynı sayıda balık varsa bu açıklanmaktadır. Dünya etkinliklerinde her balıkçının kendi kararı vardır, her balığın milimetresine kadar vardır, toplam uzunluğu belirler, dolayısıyla aynı sayıda balığa sahip olan balıkçı bile beni kazanır, diye ekledi.

Çek adaylık yarışmalarında, Vru’dan gelen muka her zaman mümkün olduğu kadar iyi puan almaya çalışır, çünkü ebeku temelinde bu tür temsili adaylıklar yaratılır. Birinci lig kulübü MK Akvarest’in mevcut liderliği ve yakalaması.

Her ne kadar Miloslav yakınlarındaki birçok göl ve gölde balık tutsa da ben öncelikle ev suyunu tercih ediyorum. Svratka madeninde rehber olarak çalıştım ama aynı zamanda balık da kestim.

Onlara deneyimimi göstermek istiyorum. Azap bile baştan çıkarır, bilmediğimiz pek çok şey vardır. Çoğu zaman teoriyi biliyor ama bu su için geçerli değil. Ve sonunda bir gün suda ona ne kadar verdiğini duyduğunda, işte bu kadar.

Manelka’yı yakalama. Ama bir gün iyi olacaksın

A’dan Z’ye balıklarla o ilgileniyor. Ben bir set oluşturabiliyorum. Birisi elinde bir çubuk tutuyor. Hadi hzen’i deneyelim, sizi çayırda sözde dökümle bir iki saat oyalayacağız, sonra suya gideceğiz. Sadece memleketim Svratka’da değil, aynı zamanda Dyja veya Jihlav’da da sahneye çıktım. Birisi suyu için balık tutmak istediğinde onu takip ederim, l.

Yaklaşık iki yıl önce hobisini asıl faaliyetine dönüştürdü. Asıl görev çok fazla un, ayrıca kurslara katılacağım ve balık çeşitlerini geliştireceğim, eşim Eva bu konuda bana yardımcı olacak, bunu takdir ediyor. Yakalanmayın ama alışacaksınız, gülümsemeye devam edin.

Alabalık sezonu her yıl 16 Nisan’da başlar ve Kasım ayı sonuna kadar sürer. Kuru unun üzerinde kırmızıyı yakalayanlar için en güzeli sonbahardır. Balıklar için çok fazla yiyecek yok ve sıkışıp kalabilirsiniz, onlar o kadar seçici değiller, mn.

Muhtemelen suya çıkıp yüzeceğim. Kafamı boşaltacağım. Bu sene gidişat güzel, sazandan hoşlanmayan bir sürü yeni insan sizinle mücadele etmeye başladı. Balık tutmaya gidebildikleri ve kimseyle tanışmak zorunda olmadıkları covid zamanında bunu görmek güzeldi. Miloslav, o zamanlar pek çok insanın gerçekten acı çektiğini, hatta dış etkenlerden birinin olduğunu söylüyor.

Hron, fotoğraf çekmek için Slovakya’ya gitmek istiyor

VR II kompansatörüne genellikle kahverengi alabalık denir. Para ödemeyin ama orada başka hiçbir yerde karşılaşamayacağınız balıklar var, çünkü yakalayamayacağınız, kimsenin kabul etmediği yerlere düşebileceğiniz ve balığın büyüme şansının olduğu yerler var, diye açıklıyor .

Kimin şansı varsa, size 70 santimetrenin üzerinde bir kupa alabalık yakalayacak. Beş yıl önce 72 cm’lik bir gökkuşağı yakalamıştım, bu somon kadar büyük bir balıktı. Geçen yıl bir meslektaşımız 76 cm’lik bir trofe deresini yakalayıp serbest bıraktığını, Esk’te yılda iki kez böyle bir balığın yakalandığını söyledi. Svratka’da ayrıca gri grilikler de var.

Rd böylece kafalar için Slovakya Hron’a gidecekti. Bir keresinde Vha’da küçük ağızlı bir levreği yakalamıştım, uzunluğu 50 santimetreye kadardı, hatırlıyorum.

Balık su kenarında uyuduğu sürece, avcının ve dolayısıyla avı eve götüren arkadaşın teri bile kötüdür. Miloslav Enk, uzun sürmeyecek, balıkları sevmeyi, fotoğraf çekmeyi ve bırakmayı seviyorum, diyor. Gece hariç günün geri kalanında olduğu gibi balıklar yüzer. Ve şimdi balık zamanı, gülümse.