Ben hala bir çocuğum, diye ışınlandı altın Fransız. Ve kadınlar onu kendi aralarında bırakmayı tercih ettiler

YeFu

Global Mod
Global Mod
Sevgilim, bugün bile mükemmeldi, akşamın ortasında düzenlenen basın toplantısında Fillon Maillet gülümsedi.

Bisikletine çarptığında ve pistte on altı dakika boyunca ince bir kombinasyon halinde iliklerine kadar sırılsıklam kaldığında, azimle devam etti ancak kendisi ve meslektaşları için rahat bir nefes almak zorunda kaldı.

Böylece, sekiz yıl önce Fillon Maillet, Fransa'nın 2009'dan bu yana ilk altını üzerinde bir çalışma yaptı. Otuz iki yaşındayken Anais Bescondov, Marie Dorinov Habertov ve Martin Fourcade'den oluşan deneyimli üçlüyü tamamladı. Bu iki. O zaman çok etkilenmiştim ama ben de öyle.

Meslektaşı Perrot az önce yaşadı. Bu uygunsuz. Çocukluğumdan beri dünya şampiyonu olmayı hayal ediyordum. Ben aslında bir çocuğum, gülümsedi.

Kayın ağacında temizlik yapın

Fransız takım antrenörü Simon Fourcade açısından Perrot'un ilk adaylığı radikal ama mantıklı bir adımdı. Pekin'deki Olimpiyat Oyunlarında gümüş tafta yarışında yer alan ve Oberhof'taki Polonya ampiontunda bronz madalya kazanan Emilien Jacqueline'e göre kendisine öncelik tanındı, ancak çerçevedeki kötü şöhretli istikrarsızlığı onu adaylıktan mahrum etti. Özellikle yirmi iki yaşındaki Perrot, karanlık ayartmalardaki korkusuzluğuyla birkaç kez şaşırttığında.

İlk kez dikkatleri üzerine çekmesi, geçen sezon Stersund'da Dünya Kupası'nda en iyi seviyesine ulaşma mücadelesi verirken ve hemen Preston'ın kitlesel baştan çıkarıcılığına giriştiğinde oldu. O zamandan beri bir sonraki seviyeye geçti ancak tafetch alanındaki potansiyelini düzenli olarak kanıtlıyor.

Akıntıların arasında patlayın, ancak yalnızca ayakta durarak. Ortalama olarak 23,5 saniyede topu yönetebiliyor ama aynı zamanda 16,7 saniyede de topu dışarı atıyor. Ve gidelim!

Kasım Mst'de WC'de tafta vardiyalarının başlaması

Hochfilzen'deki Tafet Oyunlarında ekip, ilk bölümde çorbayı tamamen geride bıraktı. O sırada kenarda oturan mükemmel forvet Sturla Holm Lgreid bile genç meslektaşının önünde eğilmek zorunda kaldı ve tiksintiyle başını salladı.

Sted'de Perrot gaddarlığını doğruladı. Dünya Şampiyonası'nda ilk taftasını kullanacağı, yarışa başlayacağı ve Tarjei B veya Sebastian Samuelsson gibi büyüklerin yanında baştan çıkarılacağı gerçeğini umursamadı. Gerçekten başlangıçta olmak istedim, o kapı için karanlığa teşekkür ederim, kal.

Biatlonda tuvalet

Kasım ayında Mst na Morav'da

Stelnice'deki ilk durakta üç sürücü tarafından mağlup edildi, ancak Novoměstsk pistini geçerken kaybını sildi ve 19 saniyede kendinden emin bir duruşla konumunu sağlamlaştırdı. İlk etapta Fillon Maillet'e pedal çevirdi ama artık liderliğin gidişatını takip edemedi. Bunun yerine kayın ağacına doğru sürünerek yolun dibine yetişti.

Justine beni pek çok duyguyla doldurdu

Bu sırada 11 yaşındaki Fillon Maillet, Johannes Be ile pistte mücadele ediyordu. Frtancouzsk'un 2022'deki büyük kilo derinliği kaldırması sezon sonunda gerçekleşti ve Norveç'i düzenli olarak yenen ve Pekin Olimpiyatları'ndan evine iki bireysel altın madalya getiren baştan çıkarıcı kadının yarı baştan çıkarıcılığından başka bir şey değildi. Ancak ortada göreceli formu bir yerde tutabileceğini belirtti.

Benim için her zamankinden bambaşka bir baştan çıkarıcılıktı çünkü bitirdiğimde onu hiç sevmiyorum, tıpkı bugün meslektaşlarını izlerken kendini övmesi gibi.

Belki beş kat su olsa bile kırmamayı tercih ederdi. Braisazov-Bouchetov ilk sırayı almasına rağmen, sekiz keşişin tamamı onun önünde sıraya dizildikten sonra bile hâlâ bir terer kalmıştı.

Fransız biatloncu Quentin Fillon Maillet, New Mst'teki Dünya Şampiyonasında tafet atışlarında

Fransa'nın penaltı turu vardı, birinciliğe bin saniye kalmıştı ve Tafet'in şampiyonluk mücadelesi kaybedilmiş görünüyordu. Fillon Maillet, Justine'in çekimleri sırasında bende gerçekten güzel bir his uyandırdığını itiraf etti. Ama biatlonu bu yüzden seviyoruz. Bazen aşağıdasın, bazen çıplaksın.

Bunu gülümseyerek söyleyebilirdi çünkü Braisazov-Bouchetov pistteki vuruşunu sildi ve Simonová'yı sekiz saniyelik bir avantajla son kesime gönderdi. Ardından Dünya Oyunlarının son gününde büyük bir sergi düzenlendi. Sanırım kariyerimin en iyi performanslarından birini sergiledim, Simonov'u yenemedim.

Bir boşlukla daha iyi

Johaness B'nin bile penaltı turuyla tehdit edildiği ve kokarcanın sadece Çek ve İtalyan taftalarının değil, umutlarını da yok ettiği koşullarda, Simonov tek bir hücuma bile ihtiyaç duymadı ve zorlu yarıyı on dokuz saniyede tamamladı. Daha sonra tribünlere baktı ve derin bir şekilde eğildi.

DKY. Julia Simonov burkulma sonrası sağlıklı bir kaltak.

Onlara onu desteklediklerini söylemek istedim. Hava çok iyi olmasa da atmosfer misafirperver değildi. Böyle bir seyircinin önünde bisiklete binmenin zor olduğunu belirterek, jestiyle ilgili yorum yaptı.

Mesafeyi sayabiliyordu, pistteki karanlığı tembelce selamlıyor, çılgınca el sallıyordu. Gümrükten geçtikten sonra tembel taftaların geri kalanını içtiler. Köstebek ayrıca Braisazová-Bouchetová'ya da sarıldı. Ancak sahnede Fransız kadınlar mümkün olduğunca birbirlerinden uzak durmaya dikkat ettiler. Basın toplantısında da emin olmak için Perrot'u aralarına aldılar.

Siz ikinizin gerçekten buna ihtiyacı yok.

Fransız Julia Simonov

Braisazov-Bouchetov, Simonova hakkında kredi kartlarını çaldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunurken, Simonov tutuklanmasından bu yana masumiyetini korudu. Braisazov-Bouchetov hayalindeki dönüş için doğum iznindeyken Simonov sezon başında kendini arıyordu. Artık zirveye geri dönmüştür ve madalya törenlerinde bu rezil kadınla tanışmak zorundadır.

Ve mevcut formları nedeniyle, uzun vadede ampiont'un jet ek'e dönüşmesi muhtemeldir.