Bir seranın bir sera olduğu ortaya çıktı. Ekonomist Kysilka, Huska koşusu ile evini büyüttü

YeFu

Global Mod
Global Mod
Evin yeniden inşasının ardından bval fesk spoitelny ve ailesi, insanların geniş koleksiyonu görebileceği bir galeri açtı.

Boskovice’den geliyorsunuz, iş gereği Prag’a bağlısınız, nasıl oldu da buraya o sopaların altına düştünüz?
Üstlerindeki avlanma alanı, 1945’e kadar Thurn-Taxism’e ait olan Richburg malikanesindeki ormanın koruyucusu olan babam tarafından hizmet ediliyordu. Editörler Rychmburk’tan (Pedhrad) Esk Milovy’ye taşındı. Ailemiz aslen Rychmburk’tan geliyor, babam orada doğdu, kızım orada çocuk öğretmeniydi, sonra buraya gelmeye başladı, ben de doğduğumdan beri buradayım.

Birkaç yıl önce eski Skelmistrovská hu’yu yeniden inşa ettiniz. Ancak başlangıçta bu nesnenin bir tuzak görevi gördüğüne dair hiçbir fikriniz yoktu. Gibi?
Bu şehri içini dışını tavuk gibi bilirdim, çünkü Aşk’ın cam fabrikası ne zaman sona ermişti (1886 notunda ortadan kayboldu ed.), bu bina yangının nesnesi haline geldi. Bin yıl boyunca bina terk edilmiş ve harap haldeydi. Etrafında yüzlerce kez dolaştıktan sonra, harabe olmasına rağmen belki satın alınıp tamir edilebilir diye düşündüm. Lesm R olduğunu öğrendim ve orayı aradığımda tavuğu beş gün içinde açık artırmada satacaklarını söylediler.

On yıl boyunca üye olarak bize alışveriş yapan Pilsen ve Opava’lı antika kadınlara camlarla yaklaştık. Aniden bir koleksiyon ve galeri doğdu. Önceki gün envanter yaptığımızda 1.500 adet bulduk.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Denemek

ilk ay sadece 1K

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz