Birinci lig bir şakadır. Ancak Jihlavsk'lı yetenek Fila'nın geleceği konusunda net değil

YeFu

Global Mod
Global Mod
Ayrıca mevcut sözleşmesi geçen yıl sona erdi ve Pazartesi gününden itibaren Jihlava kulübünün bilgisi olmadan bu yıl adımlarının nereye varacağı konusunda herkesle pazarlık yapabilecekti.

Çok fazla telefon görüşmesi yaptınız mı?
Kimse beni kişisel olarak aramadı. Bu bir ajan.

Vm, eo vs birkaç birinci lig kulübünden biriydi. Ostrava, Olomouc, Budjovice veya Pardubice bunların arasındaydı. Fark ettin mi? Yoksa işi yalnızca acenteye mi bırakacaksınız?
Temsilciyi suçlamıyorum. Bu o.

Gelecek baharda Jihlav'da oynayıp oynamayacağınızı tahmin etmek zorunda kalsanız böyle bir olasılığa yüzde kaç verirdiniz?
hiç tahmin edemiyorum (gülümsemek). Gerçekten bilmiyorum.

Cihlav'daki nişanınızı uzatacağınızı düşünmek hiç de zor mu? Yoksa birinci lig büyük bir cazibe mi?
Birinci lig herkes için cazip olmalı. Onlar için. Şu andaki hedefim bu.

Peki Jihlava ile yaşanan başarısız ilerlemenin ardından en iyi maç hangisi? İlginç mi?
Jihlava ve ben birinci lige yükselirsek harika olurdu. İşe yarayıp yaramayacağını görelim.

Bunu şimdi Highlands'in karanlık olduğu anlamına mı geliyor? Bunun için kavga mı edelim? Barın sadece bir puan gerisindesin…
Urite. İlk sıradan 9 puan kaybettik, bu büyük bir kayıp. Ama en azından bara gitmek istiyoruz.

Geçtiğimiz sonbaharı nasıl değerlendiriyorsunuz? Nasıl gittiğinden memnun musun?
Karanlık? Daha iyi olabilirdi. Olmaması gereken bir kayıp yaşadığımızı düşünüyorum. Ancak kişisel olarak daha iyi gidebilirdi. Ben de bir ilk yılı geçirdim, umarım gelecek sezon daha iyi olur.

14 maçta 7 gol attın. Muhtemelen bundan memnun olabilirsiniz.
Peki, işe yaradı (gülümsemek). Ama km, vc olabilirdi.

Program yakın gelecekte nasıl görünecek? Beş haftada Jihlav'da kış eğitimi.
Evet, beş hafta önce ilk dikenimizi yaşadık. Köpek bedava, köpek Noel'i, bir bireyimiz dolu. Doldurdum. Ve 8 Ocak Pazartesi günü hazırlıklara başlayacağız.

Ligden gelen somut teklifi henüz bilmeyenler var. Pesto: Yolun sana açık olduğu yanılgısı mı kafanda?
Urite.

Yani tatil sırasında köpek bile etrafta koşuşuyor muydu?
Evet, bunu evde de tartıştık. eh, en iyisi ne olurdu, her şey nasıl sonuçlanacak?

Peki size göre ideal sahneyi sorsam?
Bunu okuyamıyorum, bu büyük bir soru. Tahmin etmek istemiyorum.

Cihlavt futbolcusu imon Gabriel (sağda) ve Luk Fila'nın oberstvuj'u var.

Sonbaharda hakkınızda yazılan spekülasyonları fark ettiniz mi? Siz ikiniz hangi kulüptesiniz?
İlk önce Çek Budjovice'ye kaydettirdim. Ondan hiçbir şey içmedi. Daha sonra haberlerde olup bitenleri okudum. Temsilci bana bir şey yaptı. Ve muhtemelen hepsi bu kadardı.

Kişisel olarak ligde sizi cezbedecek bir takım var mı?
Ostrava benim için ilginç. Ama aksini bilmiyorum. Nasıl seçilir, bu kadar.

Öte yandan, hangi büyük lig takımının sizin için iyi olabileceğini merak etmek muhtemelen hoş bir endişedir. Özellikle pazar günü saat sadece 20 olduğunda.
Muhtemelen evet. (gülümsemek)

Kişisel olarak Çek Ligi'nde desteklediğiniz favori bir kulübünüz var mı?
Bu değil. J genel olarak birinci ligde iki kişiyle. Herhangi bir karanlığın büyük bir hayranı olduğum söylenemez.

Yani milletin sardalyalardan ve slavistlerden oluştuğunu iddia edenlerden değilsiniz, öyle mi?
Hayır değil. (gülümsemek)