Çocuklar için bir şeyler yapmak güzel. Neas hem e-puck’lara hem de kasklara imza attı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Karanlıkta bile, NHL’nin Carolina Hurricanes imzalı kartları, diskleri, formaları, etekleri ve aynı zamanda patenleri, su şişelerini veya kasklarını da taşıyordu.

Burada hokeyle uğraşan çocuklar için bir şeyler yapmak ya da onunla oynamak güzel, böylece mümkün olduğu kadar uzun süre bitirme motivasyonuna sahip oluyorlar. 24 yaşındaki hokey oyuncusu, ilk olarak Bouchalki’de büyüyen, ancak on beş yaşındayken Brno’nun Kometa takımına transfer olan MF DNES’e, durumun her zaman böyle olduğunu söyledi.

Neas böylece tanıdık bir ortamda hoş anıları yeniden canlandırdı. Hurricanes’ı uzun zamandır hatırlıyorum, burada yarım saat oynadım, bir ton hatırlıyorum ama geçen sezonun en verimli maçı, Metropolitan Division’ı play-off’larda kazanan, ancak Doğu Avrupa’nın finalinde kazanan Hurricanes’dı. Konferansta çıplak Florida’ya yenildiler.

Formayı takdim ettikten ve Rus hokey oyuncularıyla fotoğraf çektirdikten hemen sonra Martin Neas, Prag’a uçma fikrine aşık oldu. U odltm do zmo’yu açıkladı.

RSK kulübü, Severn Karolny organizasyonuyla sadece Slom 88’le değil formanın rengiyle de bağlantı kuruyor. Raleigh şehrinin kulübü gibi SKLH de çarpıcı bir siyah-kırmızı kombinasyonu kullandı.

İlk kimin kullanmaya başladığını bile bilmiyorum. Bu siyah formalar çok güzel, hoşuma gidiyor, favorim, Neas’ın gençliğini övüyor.

Flames, 2016/2017 sezonundan bu yana göğsü işlemeli siyah formalar giydi, şimdi ise yepyeni bir versiyonunu tanıttı. A-tm için 200 bin kron ve dikenli forma setinin finansmanına yardımcı olan sponsorlara özellikle teşekkür ettiler.

f kulübü, jm Martin Neas’ın yıldızı, v, ev ikinci ligin daha iyi bir sezon geçirecek üyesi. Geçerken sadece bari’den kaçınıldı. Yöneticiye söz verdik, sezonun bitmesi için her şeyi yapacağız.

Ancak daha sonra hazırlanan Rus buzunda oynayabildiler ve 20 Ağustos’tan sonra normal maçlarda bu, yeni teknik direktör Lubo Slma yönetimindeki performanslarına bağlı. Müdür Neas o domuz etlerinden sonra artık her şey bitti, dedi.