Davidová ve Mareček tekli karışımın lanetini kırabilecek mi? Málek: Atış poligonunda onlara güveniyorum

YeFu

Global Mod
Global Mod
2023 Dünya Kupası Oberhof'ta mı yapılacak?

Michal Krm ve Tereza Vobornkov ikilisi üç penaltı turu ve 13 ribauntla maçı tamamladı.

Pokljuka 2021 mi?

Ve estkrt'i birlikte bitiren Jessica Jislov ve Mikula Karlek 16. sırada yer aldı.

2019'da Ev Puskarkov ve Ondej Moravec dünya şampiyonasında en iyi performansı sergilediler ve Vdsk stersund'da dokuzuncu bitirmeyi başardılar.

Daha iyi bir sonucun önünde, yavaş bh o zaman sıkışıp kalmıştı.

Dünya Kupası'nda veya tekli karışımlarda bile hücumları tam olarak algılayamıyor.

2017 yılında Moravec ve Gabriela Soukalová, en iyi şehir için Finlandiya'nın Kontiolahti kentine gitti.

Seçilen ikili Novy Mst na Morav'da neyi yönetecek?

En genç öğrencinin prömiyeri ilk kez 2015 yılında Vysoina Arena'da yapıldı. Sonuçlarını bilmeden intikamın alındığı yere dönmek mümkün değil mi?

Sorun yok. Söylemeyeceğiz ama hızlı ve kesin bir dördüncü ayakta karar verilecek mi, Marek'i dördüncü ayağa gönderen koçum Michal Mlek şu ana kadar sadece Nové Město'da sprint denemesi yaptı.

Boşlukları onurlandırmaya başladı, en azından erkek taftaları için ona ihtiyacımız olduğunu düşündük, bu yüzden onu okumak daha iyi oldu. Mlek, Marek'in yokluğunun sebebini yüzde 100 olmasa da dünya şampiyonasına girip 58. sıradan düşmenin değmeyeceğini söyledi.

esk biatloncu Jon Mareek Kasım'daki Dünya Şampiyonası'nda sprintte Mst.

Dikenle onurlandırılmasına rağmen ev sahibi seyirci önünde dayanıklılık yarışına katılmadı. Doğrudan yataktan başlayamayız, biraz hazırlık yapılması gerekir, ancak yatağın dikenleri oldukça kolaydır.

Grubun erkek yarısının kendi sahasında sadece bir yayı varsa, kadın yarısı tek bir baştan çıkarma fırsatını kaçırmadı.

David'inkine ek olarak, kadın taftasına da biniyordu ve beşinci sonuç olan Pazar günkü kitlesel baştan çıkarma sayesinde.

Ensk antrenörü Egil Gjelland, Terka arasında kaldım ve sonunda Makula'yı seçtiğimi doğruladı. Burada iyi, yatakta ve yatakta mükemmel, sütçüyü onaylıyor.

Her iki köpek de hızlı ve kusursuz bir şekilde biçmenin en önemli şey olduğu konusunda hemfikirdir.

Jony, endişelenme, çok hızlı durdu, belki şimdi bile başarabilir, diye şarkı söylüyor Melek kendi kendine. Macula'nın adaylık konusunda bir sorunu yoktu, saçkırandan ne haber, güçlü bir taftamız var. Acele etmek için mümkün olduğunca çok zamanımız olsun diye seçtik.

Yetişmek zorunda olmadığınızda, pistte işinize yarayacak bazı değerli ekstraları kolayca toplayabilirsiniz. Gjelland, kızlara her zaman şunu tavsiye ediyorum: Kendinizi kaptırmayın, kendinize odaklanın ve taktiklere bağlı kalın, diyor.

Yalnızca Novoměstsk'teki üç baştan çıkarıcı kadın oldukça güçlüdür. Tekli miksajda başka yerlere göre çok daha fazla nronj var, İngiliz antrenörü tanıyorum.

Dayanıklılık tuzağına düşen adamların elinde pek çok numara var. Bu yüzden Jon en iyi seçimdi Dov Mlek.

Sözlerinin gerçek bir teyit olup olmadığını ve tafeta çiftlerinin lanetli değişiminin bozuk olup olmadığını söyleyeceğim, perşembe akşamı duyulacak.