Eş zamanlı onarımlar Çek topraklarının koruyucu azizi, zamanla ve vandallar tarafından yok edilen fırtına tapınağı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Çek ve Moravya devletinin koruyucu azizi ve Çek mutluluğunun simgelerinden biri olan heykel, vandallar tarafından tahrip edilirken, St.

Kaplama bir vichica tarafından yırtıldı. Kilisenin sokağında geçen yılın sabahı örtünün bulunduğu yere geleceksiniz. İki aşamaya ayrıldı. Geçen yıl çatı geçici olarak kapatıldı ve şimdi kalıcı olarak onarılıyor. Pacov belediye başkanı Tom Kocour, zanaatkarların uygun zamanı kullandığını, çünkü kilisenin çatısının açılmasının doğal olarak sorunları da beraberinde getirdiğini söyledi. Beni tekrar tekrar bakır çatı kaplamasıyla kapla.

St. heykeli Vclava, piblin ve on beş yıllık dönemlerden sonra uzmanlar tarafından yenilenmektedir. Kocour, madenin kum taşını bozduğunu ve vandalların onu küçük parçalara ayırdığını söyledi. İş z tarafından yapılmalıdır.

Aziz Nikolaos kilisesi de dahil olmak üzere Pakov kalesinin tüm alanı taşınmaz bir kültür anıtıdır. Arel yeniden yapılıyor ama bir tarafa inince diğer tarafa gidiyorsunuz. Bu sonsuz bir pbh. Kocour, yolların elbette molozla kaplı olduğunu ancak artık kilisenin arkasındaki duvarların onarılmasına odaklanmak istediğini söyledi.

İki kez aşağı inmek de bir sorundur

Uzun vadedeki sorun St.Petersburg kilisesinin önünde ikiye katlanmak. Vclava. Su ile doldurulur. Başlangıçta tek taraflıydı, kilisenin eski mahzenine giriş yoktu. Yaratılışında merdivenler kötü yapılmıştı, yalıtılmamıştı. Koçour, sırf benim davranışım yüzünden her şeyin kabaca onarıldığını söyledi.

Ona göre şehir, şehir merkezinin görsel olarak çekici olan bu kısmı için kapsamlı bir çözüm bulmak istiyor. Şahsen benim için bu merdivenin kaldırılması ve orijinal tek kollu merdivenin oraya taşınması durum açısından ideal olacaktır. Ama ben, Belediye Başkanı Kocour, kesinlikle arkasındaki alanı korumak istiyoruz. Ona göre önceki rejim döneminde kilisenin eski mahzeninde bir şarap barı ve bir disko vardı. Belediye başkanı, artık kullanılmadığını ve terkedildiğini belirtti.

Malikane ve kilise kompleksi, Pakov'un kültür merkezlerinden biridir. Kocour, komplekste bir tablonun yerleştirilmesi gereken bir belediye müzesinin bulunduğunu söyledi.

Serginin yeni açılışı Jan Eichy'nin tablolarındaki Antonna Sova Bölgesi. Eva Werner'in Malkovsk tablosu burada sergileniyor ve Tom Milauer'in karanlık Poutnictv'deki resim koleksiyonu da sergileniyor.

Ünlü Pakov ressamı Sova'nın burada ayrı bir sergisi var, tıpkı Akademik Küçük'ün Jan Autengruber Galerisi'nin burada yerini alması gibi.