Gülümseyen Davidová: Övünmeliyim, bu sefer konsantre olmayı başardım

YeFu

Global Mod
Global Mod
Sevinç jestleri, aslanlar ve dullar vardı.

Buradaki insanlar gerçekten gerçek dışı, ben onların hayranıyım ve bunun için onlara çok teşekkür ediyoruz, kala. Ligi zirvede bitirdiğim için mutluyum ama geride bitirseydim de aynısını bana yapacaklarını düşünüyorum.

Sezonun şu ana kadarki en iyi sonucunu Lenzerheide'deki Sthakky Oyunlarında dokuzuncu olarak elde etti.

Bu sezon altı maçta galibiyet serisini genişletti. Hem yarışmada hem de amfiyonda altılının tamamında yer aldı ve sprint sonrasında konumunu garantiledi.

Ruhpolding'de son kez 46. sıradan 11. sıraya, yani 35 sıra farkla.

Bu kez 8'inci sıradan 17. sıradan 9. sıraya yükseldi.

Hatta en önemli etkinliklerde (Dünya Şampiyonası, Olimpiyat Oyunları), Davidov'un kariyerinin en iyi bitişini bile elde etti; PyeongChang 2018 Oyunlarından başlayarak sırasıyla 25., 13., 25., 32., 28., 16. ve şimdi 9. sırayı aldı.

Bu tür bir baştan çıkarıcının benim için uygun olup olmadığı kimin umrunda, o pemlela. Gerçek şu ki, bu yıl, böyle bir günde pek bir şey yapamayacağınızı bildiğiniz oldukça geri konumlardan, risklerin ortasından çıktım. O zaman kafa muhtemelen biraz daha sakinleşir.

Beky, inatçı çocukların bir kez daha dönüştürdüğü Novomst pistinde kendini kuşa benzeterek günün en hızlı on saatini kaydetti.

Öte yandan bu kez nispeten fazla hatanın olduğu 20 üçlükten 18'ini (0-1-1-0) önde atarak şut yeteneğini yüzde 80'den yüzde 90'a çıkardı.

Markta Davidov (17 yaşında) pozisyonda duruyor

Sprintte ikinci ayakta koşuyu kaçırdığım için savruldum. Sonra geri kalanına konsantre olamadım ve bir hata oldu. Bugün neye dikkat ettim? Muhtemelen sthakha'da konsantrasyonumu geliştirdiğim için övünmeliyim. Son zamanlarda kararlar alamıyorum ama sonuçta öyle görünmüyor.

Sağ tarafa kaymış olmasına rağmen üçüncüsünde birçok beş yara bulunan suyun yarısı kadar su akışı onu cesaretlendirdi.

Tıklayabilir miyim diye merak ettim (miidla'yı düzenle) sol. Acele etmeme konusunda biraz endişeliydim çünkü uzandığımda sol taraftaki ağrı yine biraz azaldı. Belki sezgilerimi takip etseydim yarısı iyi olurdu.

Dönüş yolunda ilk bölümde antrenörden yerel yara hakkında bilgi aldı. Bu yüzden ikinci ilaçtan önce gerçekten sola tıkladım ama bir sabah aynı şey benim de başıma geldi, nerede olduğunu bile bilmiyorum.

Pesto yükselmedi ve yavaş yavaş yükseldi. Son katta on tane içti ve ayakta durmayı öğrendikten sonra Rus Gandlerová'nın önüne gitmek için harekete geçti.

Yarışın geri kalanı gibi son tur da David'e zarar verdi.

Bu yıl florsuz yağlama başladığından dolayı, bu gibi durumlarda akışın drenajın sonuna doğru yavaşlamaya başladığına dikkat çekti. Bu kadar basit. Özellikle pistin ihtişamla dolu olamayacağı durumlarda, pr. n haftaya kadar.

İşaret

New Town'daki uzmanlar arasında genellikle Norveçlilerin ve Fransızların mevcut en iyi malzemeye sahip olduğu tartışılıyor.

Davidov, bugün baştan çıkarmanın neredeyse tamamını Fransız Richardová ile ve bazılarının da Norka Tandrevoldová ile yaptığını belirtti. Kongrelerde farkın bariz olduğunu söylemeliyim. Ancak bu sadece burada değil tüm sezon için geçerli.

Onun için grevdeki performans, dayanıklılığın cazibesine karşı kendine olan güveniyle belirleniyor. Yani, Pokljuka 2021'de dünya şampiyonu olduğu ve sonraki sezon stersund'daki Dünya Kupası'nda az farkla önde olduğu ve daha sonra da küçük bir derinliğin sahibi olduğu disiplin. Pekin 2022 Oyunları'na ek olarak geçen yıla kadar altın madalyaya ulaşıyordu.

Ama asıl önemli olan şu ana kadarki tüm ağır yüklerin ardından Pazartesi günü bir gün daha tatilimiz var. Salı günü ne kadar gücüm olduğunu göreceğiz.

Öte yandan kesinlikle beş pazar gününü de izin günü yapmamalı. Şu ana kadar 19. ve 9. sıra için elde edilen puanların artık kontrollü bir kütle akışı içinde tüm startı gönderme olasılığı çok yüksek. Dünya Kupası'nın en iyi 15 kadını yarışacak (Ama Davidov otuz iki yaşında, dünya şampiyonası maçına karışmayın) Novy Mst'te liderlikten en fazla puanı toplayan 15 kişi daha varsa.

Maske ve şampiyonluk için bu şekilde mücadele etmek zorunda kaldığım hiç başıma gelmedi, bu yüzden işe yaradığında çok mutlu olacağım, diye güvence verdi.