Guwahati’de bir kadın, küçük kızı kiralık evde asılı halde bulundu | Guwahati Haberleri

YeFu

Global Mod
Global Mod
GUWAHAT: Polis, Cuma sabahı Guwahati’nin Hatigaon semtinde kiralık bir evde anne-kız ikilisinin asılı halde bulunduğunu söyledi.
Ölen kişinin kimliği belirlendi Mainu Sultan (26) namı diğer Nazma ve 7 yaşındaki kızı. polis tutukladı Azad Ali (29), merhumun eşi dişidava ile bağlantılı olarak.
“Biz olay yerine varmadan adamın cesetleri götürdüğünü öğrendik. Ali ‘duvarcılık’ mesleği ile bir iş için evden ayrılmıştı. Olayı duyunca geri geldi. Sorgu için gözaltına aldık. Soruşturma memuru ve Hatigaon polis karakolunun SI’sı Hemanta Bhuyan dedi.
Polis memuru, ölen kadının ailesinin Ali’den şikayetçi olduğunu söyledi. Olayın nedenini belirlemek için yerel halkla görüştüklerini de sözlerine ekledi. Cenazeleri otopsiye gönderdik” dedi.
Bu arada, rahmetli eşinin son birkaç yıldır kocasının onu fiziksel ve zihinsel olarak taciz ettiğini iddia eden viral bir videosu sosyal medyada dolaşıyor.
“Kocam bana maddi ve manevi eziyet ediyor. Beni dinlemiyor ve geceleri ortalıkta dolanıp duruyor. Ne zaman kendisine bu konuda soru sorsam beni ve kızımı dövüyor. Evleneli neredeyse 9 yıl oldu. .Aynı kampüste bizimle kalan diğer kiracılarla konuşmama izin vermiyor.Akrabalarımla görüşmemi yasakladı.Ayrıca evlilik dışı bir ilişkiden dolayı benden şüphe ediyor.Ama bu doğru değil. ‘artık buna katlan o sadece annesi ve kardeşlerinin sözünü dinliyor ben hayattayken huzur bulamıyordum o yüzden bu videoyu yaptım lütfen benim ve kızım için dua edin öldükten sonra barışalım’