İki takım, tek terfi noktası. Litoměřice'ye kazanmak için gidiyoruz, şerefe antrenör Třebíč

YeFu

Global Mod
Global Mod
Kamil Pokorn Tebsk hokey oyuncularını yönetiyor.
| Fotoğraf: Sabina Prokeov

Bana sürpriz yapmak için Litomice ile çıkabilir misin? Her sezonda sekiz kez birlikte oynadınız.
Her zaman bir şeyler bulabilirsiniz, ancak bu ayrıntılarla ilgilidir. Ve elbette sağırlar hakkında.

İsyancı savunmanla çorbayı mı vuracaksın?
Tüm sezon boyunca defans oynadığımız doğru ama bunun için çabalamalıyız. Ve dediğim gibi asıl önemli olan disipline dahil olmaktır. Yani dışarıda ya da evde oynamanın bir önemi yok. Pek çok Tebe hayranının Litomice'ye gideceğini biliyorum, bu yüzden uri'yi tekrar duymak güzel olacak.

Seyirciyi ne zaman değiştirdiniz, iç sahadaki maçların manzarası beğendiğiniz gibi miydi?
Tabii ki atmosfer harikaydı. Özellikle uzun bir maçın ardından tüm duygularımız tavan yaptı. Ama bu sadece bir kurtarıştı, tüm seriyi kapsıyor.

Stadyumun planlanan yeniden geliştirilmesi nedeniyle son kez uzun süre buzda oynamış olmanız oldukça olası. Bunun farkında mısın?
Kesinlikle hayır, böyle şeyleri düşünmeyelim. Çünkü kafanızı bunlarla doldurmaya başladığınız an büyük bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Bunu Cumartesi günü Litomica'ya gidip kazanmaya ve Salı günü Zln'nin ilk yarı finalinde kendi evimizde oynayabilmemize göre ayarladık.

Şu ana kadar serinizde Lich'in kurtuluşunun Litomic'e, yargının ise Sana gitmesi şeklinde kurgulanmıştı. Sadece bir sonraki mahkeme %100 gerçekleşmeyecek, dolayısıyla bu kuralın değiştirilmesi gerekiyor. Ne kim?
Doğru dedin, değiştirmenin zamanı geldi! Ve Cumartesi günü bizim için işe yarayacağını biliyorum.