İlk öğenin kötü bir rüyası. Bunu yapamadım, özür dilerim, dedi Hancı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Korku filmi yönetmeni Michal Krme'nin suçu oydu.

Dayanamadım, başımı salladım.

Çocuk kalabalığının pisti ısrarla daraltmasına rağmen Vysoina Aren'deki tribünler 20.000 heyecanlı hayranla doldu. Tafet'in tanıtımı sırasında Krm kameraya cesaret verici bir şekilde gülümsedi.

Bir süre sonra tüm misafirleri soğuk bir duş bekliyordu. Gökten üzerine düşenden çok daha acı verici.

Nový Mst na Morav'daki tribünler dünya şampiyonasının ilk atağı olan taftayı izliyor.

Beş siyahı beyaza çeviren bu yer değiştirme savaşlarına rağmen yalnızca en deneyimli olanlar karanlığın üstesinden gelemedi. Ceza çarkının etrafında dönerken seyirciler kükredi. Hatta ilk çekimden sonra kendilerini 24. sırada buldular ve orada sadece Japonlar vardı.

Stelec ve Matt Emmons bu tür bir steleck başarısızlığına neyin sebep olduğunu merak etti: Michal'in hataları soldan sağa çok açıktı. İdrar yapacak fazla bir şey yoktu ve fazla da patlamadı.

İkinci lotta ise Krm dv onarımları ekleyerek 21. sıraya yerleşti. Tom Mikysk, Markt Davidov ve Jessica Jislov Çek taftasını sadece 14. sıraya taşımayı başardılar ancak sadece liderliği kaybetmenin acısını yaşadılar. Vichni çok daha fazlasını umuyordu.

Vink Krm eleştiriyi kabul etmedi: Liderliği tamamen berbat ettim. Onu içen ya da televizyonda izleyen herkesten, meslektaşlarımdan ve hayranlarından özür dilemeliyim. Benim için çok acı vericiydi.

Pito'ya aitti ve yüzyılın başına kadar değil, taftadaki temsilcisiyle birlikte kurban kesmesini gerektirecek hiçbir şey yoktu.

Nestel'in güzel, sorunsuz bir tatili vardı. O zaman olanları istemiyorum, bunu birlikte tartışmalıyız. Tüm yaraları ortada kuramazsınız, tamamen güzel ve birdenbire aynı koşullar altında, bunun gibi yüzlerce, Emmons boşuna bir açıklama aradı.

Önceki günlerde yem, yalnızca tahılla zayıftı.

Ancak Emmons bunun bile bir sorun olamayacağını düşündü. Burada dikenin üzerinde tamamen huzur içindeydi. Nstel'de de. Bu gösterir.

Vysoina Aren'deki hayranlar

ve biatloncu böylece tüm taftayı Polonya, Estonya ve Moldova'nın eşliğinde ve dolayısıyla İtalya'dan gelen baştan çıkarmanın benzer şekilde hayal kırıklığına uğramış ortak favorileriyle geçirdi. Madalyaları paylaşan Fransızlardan, Norveçlilerden ve diğerlerinden çok uzaktayız. Dünkü şaşırtıcı dörtlüden bile performans neredeyse karanlıkla kıyaslanabilir.

Ama böyle bir şey için Michal'i suçlayamayız. Tom Mikyska, bunun biatlondaki herkesin başına gelebileceğini söyledi.

Jessica Jislov şöyle dedi: Tüm baştan çıkarıcılar, iki sıfır vermeniz fikriyle başlar ve bu güzel bir baştan çıkarıcı olur. Ama eğer bu kadar basit olsaydı biatlon oldukça sıkıcı olurdu. Kimse hataları ciddiye almadı.