İnatçıydım, sanırım ilginç geldi, Holidays for a dog yıldızı hatırlatıyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
Honzin olarak bilinen uluslararası bir karate dövüşçüsü olan oğlu Jan’a bir turnuvada eşlik ettiği Třebíč’te geçmişin ünlü aktörleriyle çekim yaptığı zamanı hatırladı.

Sizi filme Barrandova’da çalışan babanız mı getirdi?
Evet, bazen beni de yanına alırdı ve film endüstrisinin kokusunu alabilir, ünlü oyuncularla çocukluğumdan beri tanışabilirdim.

Orada ne yapıyordu?
Muhtemelen her şey. Çekimler sırasında, örneğin yapımlar için kasiyer olarak çeşitli yardımcı işler yaptı. Devrimden sonra bir de ekstra ajansı vardı. Onun sayesinde çocukluğumda bile çekimler sırasında işlerin nasıl yürüdüğünü gözlemleyebiliyordum. Bazen figüran olarak da göründüm.

Bazı film veritabanları, Bay Tau hikayelerinde ilk kez üç yaşında göründüğünüzü belirtiyor. Gerçekten bu kadar çabuk mu başladın?
Rekoru burada doğrudan ayarlamak istiyorum. Bir Zamanlar dizisinde figürandım. Apartman binasının tüm iç kısmı Barrandov tarafından yapılmıştır. Bahçede oynayan küçük çocuk ilk bölümde yer almıştım. Sanırım altı yaşlarındaydım. Bugün etrafımda ne kadar inanılmaz derecede iyi oyuncuların olduğunu fark ettim. Sadece bir yetişkin olarak takdir edersiniz.

Tomáš Holý kesinlikle cana yakın ve hoştu. Ayrıca yabancılarla sanki onları tanıyormuş gibi konuşurdu. Ve bir süre sonra kendilerini bir yıldızla konuşuyormuş gibi hissetmediler. Böyle bir yeteneği vardı.

Bu metin, aboneler için premium içeriğin bir parçasıdır

Makaleyi sonuna kadar okuyun

Bir üye olarak Ek olarak:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Expres.cz’de 30.000’den fazla premium metniniz var
  • Tüm gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz olarak erişebilirsiniz.
  • Ticketportal ağındaki konserler için bilet almayı tercih ediyorsunuz ve çok daha fazlası