Jihlava'daki gümüş ev çağırıyor. İçinde uyuyan ilk kişi mimar oldu

YeFu

Global Mod
Global Mod
Bölgesel kasabanın bölgesel kasaba organizasyonu olan Brna Jihlava'nın lideri Marek Skivnek, binanın tamamen yeni olduğundan yürüyüş ziyaretçiler için iyi, tam kapasite, yani bir tur için yaklaşık elli ziyaretçi anlamına geliyor, diye açıklıyor.

Halkımı her Salı ve Perşembe günü saat 13.00'ten ve Cumartesi günleri saat 11.00'den itibaren ziyaret edin. Ağustos ayından itibaren saat, saat altıdan itibaren belirtilen hafta içi günlere kaydırılacak, Cumartesi günleri aynı kalacaktır.

Stbrn dom'daki insanlar artık partilere veya müzik etkinliklerine de zemin sağlayan, güzel akustiğe sahip modern müzik odasına hayran kalmıyor. 19. yüzyıldan kalma bir Moskova konutunu tasvir eden boyalı sl ve apartman dairesi de izleyicinin gözünden görülebiliyor.

Dönemin donanımı burada tamamlanmış, hatta evin restorasyonunu tasarlayan ilk mimar Marek Jan Tpn de burada yatmıştır. Bu, günümüzde bile bu alanlarda faaliyet göstermenin mümkün olduğunun kanıtıdır, diye gülümsedi Skivnek.

Nane ile beşinci site çekici

Deneyimli bir rehber, Avrupa'nın ortasında bile, o zamanın darphanesinin tüm ekipmanının bulunduğu Stbrn Evi'nin alışılmadık derecede çekici olduğunu düşünüyor.

Bunlar madeni paralarla değil, birisinin kafada yaptığı tarihi pullar ve deneysel baskılarla ilgiliydi. Bu sayede madalyonun bir zamanlar nasıl göründüğünü biliyoruz. Skivnek bunun çok benzersiz bir durum olduğunu belirtti.

Birkaç yıldır liderlik faaliyetlerinde bulunuyor ve en çok katılımcılar memnun olduğunda aktif oluyor.

En sevdiğim konu olan tarih, insanlarla arabuluculuk yapmaktan keyif alıyorum. Sm'nizi görüntülemek için metinler. Ve en güzeli de ziyaretçilerin turlarıma geri dönüp, olumlu referanslara dayanarak tekrar Skivnek'e gelip şunları eklemeleri: Onlarca yıldır Jihlav'a gelen insanlar var ve bana hiç gelmediklerini söylüyorlar. Kasaba evlerinin içlerinin çok güzel olduğunu biliyorum.