Kabul Dolandırıcılığı: Kolkata adamı 30.000 Rs’yi aldattı | Kalküta Haberleri

YeFu

Global Mod
Global Mod
KOLKATA: Bir müzisyen ve besteci Yoka Sınıf IX ve Sınıf VII’de okuyan iki çocuğunu MBBS mezuniyet eğitimi ile bilinen bir koçluk merkezine kabul etmek adına aldatıldığını iddia etti. Kurban, D BhattacharyaLalbazar’daki Ortak Suç Komiserliği’ne iki kez şikayette bulundu ve ondan yasal işlem başlatmasını istedi.
Bhattacharya’ya göre her iki çocuğu da 11 Kasım’da giriş sınavlarına girmişti. 4 Aralık’ta Bengaluru’dan iki kişi beni aradı ve sonucun çıkmadığını iddia etti.
Aynı gece online kabul etmem koşuluyla her iki öğrencinin de %60 burs kazanabileceğini söylediler. Hemen her iki çocuk için de başka bir çevrimiçi test yaptılar. Bana 30.000 Rs ödememi ve ardından belgeleri e-posta ile göndereceklerini söylediler. Ancak ödemeyi yaptıktan sonra banka kartı numaramı paylaşmak için başka bir link gönderdiklerinde işlemi durdurdum.
5 Aralık’ta Enstitünün ofisine gittim. bansdroni. Yönetici bana sonuçların henüz yayınlanmadığını söyledi. Bhattacharya, şu ana kadar birkaç rulo numarası almanın dışında bir kuruş geri almadım, ”diye iddia etti. Polis bir dedi KÖKNAR hazırlanıyor ve kısa süre içinde koçluk merkezinin personeli ile görüşecekler.