Kadının dreadlock’ları 172 cm’dir. Kuaförlük fobim var diyor plak sahibi

YeFu

Global Mod
Global Mod
Pelhřím ajansı Dobrý den’den Miroslav Marek, “Jan Konečná’nın rastalı saçları on altı yıldır büyürken, Jiřina Kocichová’nınki yirmi iki yaşında,” dedi.

Bir şarap dükkanının sahibi olan Jiřina Kocichová’nın saçı kökten uca 191 santimetre. Marek, “Aynı zamanda, bu saç stilini düzenlemek saçı üçte bir oranında kısaltıyor, yani gerçekte saçları daha da uzun,” diye açıkladı Marek.

Kişisel özgürlük. en azından kafasına

60 yaşındaki iş kadını, saç stilini ifade özgürlüğü olarak görüyor. “Kişinin bir şekilde özdeşleştiği belirli bir felsefedir. Uzun saçlı hippilerin çağındayız ve hala kendi hayatımızı yaşıyoruz” dedi.

Ancak ona göre, saç stilinin arkasında kesinlikle şok etme arzusu yok. “En azından kafada, belirli bir kişisel özgürlükle ilgili. Ayrıca kuaförlük konusunda gerçek bir fobim var” dedi gülümseyerek.

Konečný’nin hayatının yarısı boyunca kafasında rastalar var. Onları on altı yıl önce, görünüşe göre genç bir hevesle yaptırdı. “Hakkında. Ama şimdi gerçekten nedenini bilmiyorum. Genelde uzun saçlarım vardı ama taramayı pek sevmezdim” diyerek “bakım gerektirmeyen” saç modelini gerekçe olarak açıkladı.

Rekorun bugün onaylanmasıyla, 150 santimetre uzunluğunda rastalı saçlara sahip olduğu 2020’deki rekorunu geride bıraktı.

O ve arkadaşları rekor uzunlukta dreadlock’lar diye bir şey olup olmadığını merak ederken, temelde eğlenceden rekor sahibi oldu. “İnsanlar bana yere düştüklerinde onunla (dreadlocks) ne yapacağımı soruyor. Bilmiyorum diyorum, bir planım yok,” diye ekledi Konečný.