Kafanda bloke et. Ama neden? Johannes Bö ağlayan Tandrevold'u nasıl teselli etti?

YeFu

Global Mod
Global Mod
Tekli karışımın son saniyesine kadar yani tafta ikiye katlanana kadar park edin. John B Fransız kadının hemen önünde birinci sırada gönderildi Lou Jeanmonnot. Leka, tıpkı atı gibi bu durumu kusursuz bir şekilde idare etti ve hatta pistte Fransız'ı biraz geride bıraktı. Ancak kahyanın önünde tekrar yetişmeyi başardı.

Zvren Stelba ayakta karar vermek zorundaydı.

Yalnızca ilk amuda kalkma konumudur Ingrid Tandrevoldov New Town'da onu nasıl öldüreceğini unuttu.

Sadece bir hatırlatıcı:

Sprint – ayakta yapılan hatalar 25. sırada.

Sthaka – iki kez ayakta hata yaptı ve 34. sırada.

Dayanıklılık tuzağı – sizin için bir tür stand-up ve 27. sıra.

Düşünmeyin ve sadece bekleyin, diye tavsiyede bulundu Norveçli yıldızın karışımından oluşan single'dan önce Siegfried Mazet. İlk vuruşunda jette ustalaştı ve üçünü de temizledi.

Ama sen? Altın için son derece dengeli bir mücadelenin belirleyici bölümünde mi?

Ingrid Landmark Tandrevoldov (solda) ve Lou Jeanmonnotov ve amuda kalkma burkulması

Jeanmonnotov hızlı ve emin adımlarla başladı ve Norveçli oyuncunun sinirlerini tıngırdattı. Nae Tandrevold yine iblisler tarafından ele geçirildi. Hatalar! Fethedilen çiftliğe bir tane git. Penaltı turu. İtalyan bir kadın için bu yere aşık olmak Lisa Vittozi.

TV 2 biatlon uzmanı bunun olmaması gerektiğini söyledi Ole Einar Bjrndalen.

Tiril Eckhoffov
her şeyden önce Tandrevoldov'un arkadaşı ve şimdi TV2 kanalında bir uzman olan, masada dişlerini gıcırdatan ve yüzünde yüz buruşturmaları görülebilen: Yapamam!

Sonra şöyle dedi: İşte bu. Gözlerinde yaşlar vardı.

Tandrevoldov son turda Vittozziova'yı geride bıraktı ancak düzlükte onu yendi. Bu arada Fransa kutlama yaptı, İtalya bronz aldı, Norveç ise bronz aldı. Johannes B, Tandrevoldov'un yanına giderek onu sakinleştirmeye çalıştı. Televizyon kameralarının önünde bile onu yaladı.

Ve bu yüzden baştan çıkarma sırasında tyikrt'i yakalaması gerektiğini hatırladı. Bugün ikimiz de aynı anda böyleydik. Madalya hedefliyorduk, bronz madalyayla sonuçlandı ve biz de sıralamada yer almanın gururunu yaşıyoruz. Ingrid kaliteli bir iş çıkardı. Eğer lp'yi daha önce vursaydım son yarıda içi rahat olacaktı.

Norveç için bronz, Uluslararası Biatlon Birliği IBU'nun bu disiplini 2019'daki dünya şampiyonası programına dahil etmesinden bu yana tekli karmadaki en kötü sonuç oldu. Şu ana kadar Norveç'te dört altın ve bir gümüş kazandılar. Johannes B.'nin Oberhof'ta son zaferi Martha Olsbu-Riseland.

Bugün Fransa bizden daha iyiydi, dedi B.

Madalya madalyadır. Son bölümde ise Norveçli kadınların sesi her zaman her şeyin olabileceğini söyledi. Patrick Oberegger. Tuzaktan olumlu bir şey çıkaralım.

Johannes B, koku tafetinin baştan çıkarılmasının ardından Ingrid Tandrevoldová ile birlikte.

Tandrevoldov merdivenlerden çılgınca gülümsemeye ve el sallamaya çalıştı, ancak muhabirlerin önündeki karışımda onun kötü zihinsel durumu ortaya çıktı.

Ne cevap vereceğimi bilmiyorum, kala. Kendimi tanıyamıyorum. Olumlu ya da olumsuz bir duygum yok. Sanki burada tamamen boş duruyormuşum gibi. Bana ne olduğunu bilmiyorum.

Bir süre sonra şunu ekledi: Sanki tokat yemiş ve gülemiyormuşum gibi hissediyorum. Çok büyük hatalar değildi. Ama öylece düşmediler.

Novomstsk sprintinden sonra ayakta durma yeteneğim yalnızca yüzde 57. Bunun bir günlük bir kriz olmadığına, Vysoin'deki ayakta duran bir stel bloğunun darbe aldığına dair elle tutulur bir his var.

Neredeyse bir hafta boyunca olumsuz düşünceler içinde boğulduğumu açıkladı. Aşağıda ayakta elbisemin talimatlarını aldım ve gerçekten onu giymeye başladım. Ama buna devam etmeyeceğim.

Tribünlerin biraz altında durdu Markta Davidov ve Norveçli meslektaşlarının duygularını anlayabildi. Engellemeyi kaldıracağım. Amuda kalkması bir kez başarısız olduğunda onu uzun süre yanında taşıdığını düşündü. Ve bunu yapmak zorundasın. Ingrid harika bir baştan çıkarıcıdır, onun için endişelenme. Tekrar kapıyı çaldı. Ne kadar iyi olduğunu göstermek için buraya iki yemle bineceğim.

Tandrevoldov basın toplantısına madalya sahipleriyle birlikte geldi ve burada sanki son yarıdaki fiyasko onu tam anlamıyla vurmuş gibi gözyaşlarına boğuldu. Johannes B hemen ayağa kalktı ve ona sarılmaya gitti. Jet uzun süre gözyaşlarını sildi. Moderatör altın Fransız ikilisini onaylarken B partnerine sessizce bir şeyler mırıldandı ve o da başını salladı.

Geçen yıl, Oberhof'taki dünya şampiyonasının son gününe kadar, kitlesel etkinlikte gümüş madalya kazandığı bireysel madalyası yoktu.

Benzer bir sahne şimdi tekrarlanabilir, değil mi?

Johannes B. Ingrid'in harika bir biatloncu olduğunu düşünmenin bir anlamı yok, aksi takdirde Dünya Oyunlarını kazanamazdı. Biraz hayal kırıklığına uğradığında bile onu yine elimden geldiğince yönlendiriyorum.

Ingrid Tandrevold'un kafasını boşaltma çabası elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Julia, endişelenme, hazır olacağım

Fransızlar Quentin Fillon Maillet ve Lou Jeanmonnotov tekler karma yarışında kavga ettikten sonra

Fransız takımının çarşamba günü tekli karışım kadrosunu açıklaması sürpriz oldu. Hiç biri Yulia Simonov, hiç biri Justine Braisazov-Bouchetov anlamadım ama Lou Jeanmonnotov kapıyı aldı. Birlikte kaydeden Quentin Fillon MailletSezon boyunca defalarca acı çeken.

Ama bu bir derlemeydi!

Haftanın sonunda bana şunları söyledi: Tek bir karışıma hazırlanacağım, Lila Jeanmonnotov. Çok şaşırmıştım. Neden Julia değil? Ancak Julia bireysel başlangıçların dünyasına odaklanmak istiyordu. Tabii ki dedim ki: Evlendiğim için çok mutluyum.

Hüküm süren matador Fillon Maillet için bu, kariyerinin yalnızca ikinci tekli karışımıydı. Ve ilki Fransız Oyunları'ndaydı. Bir dünya şampiyonu olarak burada Lou'nun yanında olmak bir şans, diye düşündü.

Jeanmonnotov, kendisini sıkı yarının önüne nasıl koyduğunu şöyle anlattı: Ve şimdi kendini o balın içine döktü. Tandrevoldov'un nasıl hatalar yaptığını duyunca kendini azarladı: Bunun konsantrasyonunu bozmasına izin verme.

O izin vermedi Fransa, Fillon Maillet ile tarihsel olarak tek karmada dünya altınını kazandı. Pokljuka 2021'den Simonov ve Guigonnat altın madalya kazandı.