Karnataka: karayoluyla atılan satıcı cesedi; video viral oluyor | Mangaluru Haberleri

SurahiO

Member

UDUPI: Şok edici bir olayda, Malpe yakınlarındaki Kemmannu’da iki kişi bir satıcının cesedini yol kenarına attı. Udupi Perşembe günü bölge.
Merhum Hanumanthappa,45, oğlu Shekappa Bhajantriile ÇikkallagodYennekoppa içinde Shivamogga Bölgesi.
Viral hale gelen CCTV görüntüleri, iki kişinin otomatik bir çekçekle geldiğini, Hanumanthappa’nın cesedini bir çöplüğe attığını ve olay yerinden kaçtığını gösterdi. Bu arada videoyu paylaşan kişiler, olayı insanlık dışı bir davranış olarak nitelendirerek kınadı.
Olayı öğrenen sosyal aktivist Eşvar Malpe olay yerine koşarak kazazedenin yakınlarına durumu bildirdi.
Eshwar, TOI’ye cesedin bir cenaze arabası ile kurbanın memleketine gönderildiğini söyledi. Shivamogga’dan bir satıcı olan Hanumanthappa, Kemmanu Santhe (shandy), iş yapmak. Polis güvenlik kamerası görüntülerine dayanarak 3 kişiyi gözaltına aldı. Cesedi çöpe atanlar, şahsın alkollü olabileceğini düşünerek cesedi yol kenarına attıklarını ifade etti. Hanumanthappa’nın ölümünden habersiz olduklarını iddia ediyorlar’ dedi.
Eshwar, polisin cesedi bölge hastanesinin morguna götürmesine yardım etti. Cesedi Cuma günü Hanumanthappa’nın köyüne göndermek için bir cenaze arabası ayarladım. Karısı gelmesine rağmen cenaze arabası kiralamak için para ayarlayamadı. Ben de bir araç ayarlayarak onlara yardım ettim” diye ekledi.