Kazanamazsak puanların bana ne faydası var? Třebíč'i buzda ve kabinde bekledi

YeFu

Global Mod
Global Mod
Nejvy sout türü 49. turda da devam ediyor. Jihlava, Pardubice B-tm (18.00) ile karşılaşmak için Chrudim'e giderken, Horck Slavia Teb Perşembe günü kendi sahasında Köln ile karşılaşacak.

Çek TV'nin etkinliğimizi yayınlamayı seçmesi nedeniyle son tarih ertelendi. Budi, ama bence oldukça intihara meyilliler, Martin Doekal, masanın dördüncü biriminin en üretken on Tebsk oyuncusuyla mücadele etme seçimine gülümseyerek yanıt verdi.

Belki o adamın seninle bir ilgisi vardır. Televizyon bile sizi, tüm Chance League'in en üretken hokey oyuncusunu iş başında tanıtmak istiyor.
Evet, düşündün mü? (gülümsemek)

Onlar için şu anki 30 gol ve 31 asistle elde ettiğiniz 61 Kanada puanı kesinlikle etkileyici. Muhtemelen güreşte kötü bir karşı oyuna bahse giremezsiniz, değil mi?
Elbette, çünkü ben oyunun yapımından dolayı buzda olan ilk sırada oynuyorum. Burada rakibimi aradığınız çok açık. Bazen iki taslak bile oluyor, bu da diğer çocuklarımıza yer açıyor.

Bakın, ikinizin de üzerinde iki çorba var ve hala iki bardak uzunluğunda. En son hafta sonunu Frdek-Mstek'te geçirdiğinde hemen tek seferde sana vurmuştu.
Ama ben cam aramıyorum. Karanlığa yardım etmek benim görevim. Kazanamadığımız zaman benim için her zaman puanlar olacaktır.

Sen ve Teb'in bazı kavgalardan ilk önce çıkacağınız doğru, ancak genel olarak bu yıl hiçbir sonuç yok ve çok acı verici. Playofflara kadar beklemeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz?
Şimdilik deponun sonuna gitmeye dikkat edelim çünkü hiçbir şeyden emin değiliz. Meme play-off'ların ilk turuna çıkıyor ama aynı zamanda doğrudan çeyrek finale de çıkıyor. Bu, diğerlerinden mümkün olduğu kadar çok puan almamız gerektiği anlamına geliyor.

Son iki turda zaferi kutladınız ancak aradan sonraki ilk maçta Znojmo'daki temsilci takım 0:5 mağlubiyetle sert bir darbe indirdi. Sonra ne oldu?
Daha önce bazı maçlarda oynamadık, bu yüzden sadece kulübeye gittik ve diğerleriyle kuyrukta konuştuk.

Ve öyle görünüyor ki sözleriniz işe yaradı. Kapalı kapılar ardında ne kadar iyi görünüyordu?
Kimsenin her istediğini yapmasının mümkün olmadığına yemin ettik. Vichni'nin karanlıkta kendi rolü var ve birisi bu rolü yerine getirmezse oynanmayacak.

Martin Do

Treni vdli, ne yapıyorsun?
Yapmadılar ama yaptılar. İki talimatı ovalayın ve biz onları öğütmek için oradayız.

Sizi mutlu bir not alalım, kasiyer kulübünde misiniz?
Hayır kasiyer yanımda oturuyor, Radim Ferda. Ben bir uygulayıcıyım.

Peki gaspçı, Frdek-Mstek'te yapılan hat-trick için kasiyerden kulübün kasalarına ödeme yapma emri alacak mı?
Nevm. Ama ilgimi çeken bir şey olursa bedelini öderim. Sorun yaratanlar karanlıkta kalan başkalarıdır.

Peki e-eit ne zaman yürürlüğe giriyor, öyleydi mi?
Hiç de değil, çünkü herkes iki kişilik ödemeyi sever, zararı olmaz. (güler)

O halde hikayenin diğer tarafına dönelim. Köln'ü çorba olarak nasıl algılıyorsunuz?
Hiç de aptal değil. Köln'deki arkadaşlar bana bir metre bedava buz vermeyin. Sadece sabırlı olmalı ve gelişmeliyiz.