Kızının teşvikiyle 60 km ötede arabaya sıkışan köpeği takip eden adam | Hindistan haberleri

SurahiO

Member

MANGALURU: Bazıları köpekler bir kedi hayatı var. Karnataka’daki bir orman bekçi yardımcısı, beş yaşındaki kızına ve sokak köpeğine olan sevgisinden dolayı, 3 Şubat’ta ortadan kaybolan ve yaklaşık 60 km yol kat eden bir anneyi bulup üç sallanan yavrusuna kavuşturdu. bir arabanın kaputu ile ızgarası arasına sıkışmak.
Panja yakınlarındaki Balpalı ormancı Santosh Rai’nin kızı Sanvi Sullia, düzenli olarak beslediği sokak köpeğini bulamayınca üzüldü. Babasının, bir köpeğe çarptığı bir araba kazasının videosunu izlediğini gördü. Siyah köpeğini tanıdı ve babasını onu geri getirmesi için ikna etti.
“Kaza 3 Şubat’ta oldu ve videoyu aynı gün bir haber portalında gördüm. Balpa yakınlarında bir araba köpeğe çarpmıştı ve sürücü durup hayvanı aramasına rağmen bulamadı. Sürücü, yaklaşık 50 km uzaklıktaki Kabaka’ya gitti ve ardından 10 km daha gitti Puttur, arabayı servise götürmek için. Kapana kısılmış köpek garajda çıktı ve video gitti. viraldedi Rai.
Rai, haber portalının web sitesinde izleyicilerden iletişime geçmelerini isteyen bir mesaj yayınladı. Bir arkadaşı, köpeği çalıştığı Puttur’daki tekstil mağazasının yakınında gördüğünü söylemek için onu aradı. “Bazı arkadaşlarla 4 Şubat’ta Puttur’a 40 km yol kat ettim. İlk başta köpeği bulamadık. Daha sonra mağazanın yaklaşık 200 metre ilerisinde gördük. Beni tanıdı. Orada durdum ve onun kendini güvende hissetmesini ve bana gelmesini sağlamaya çalıştım,” dedi Rai.
Rai, köpeğin kaçmayacağından emin olunca onu bağladı ve eve getirdi. “Kızım çok mutlu oldu” diyor.