Kolkata netizens AI chatbot ile tavuk biryani tarifini kuantum fiziğine ‘tartışıyor’ | Kalküta Haberleri

YeFu

Global Mod
Global Mod
KOLKATA: Şehirden pek çok netizen, söylemleri yüceden gülünçlüğe uzanan bir sohbet robotuyla Twitter ve Facebook hesaplarında paylaşıyor.

kuantum fiziğine tavuk biryani tarifi Gfx

Teknisyenlerden araştırmacılara ve sıradan bir vatandaşa kadar herkes, ücretsiz ChatGPT ile baş başa görüşmeye çalıştı. yapay zeka sohbet robotuYapay zeka araştırma şirketi OpenAI tarafından geçen ay resmi olarak yayınlanan . Şirketin kurucuları arasında artık yönetim kurulunda olmayan Elon Musk da bulunuyor.
ChatGPT’nin konuşma becerileri ve doğru yanıtları birçok Kalkütalı’nın dikkatini çekti. “Bu chatbot’u büyüleyici buldum. Şaşırtıcı bir şekilde, tüm cevaplar neredeyse doğruydu. Chatbot’un bilgi süresi 2021 yılına kadar olduğu için pek çok bilgi güncellenmedi. Ancak çok karmaşık sorulara anlamlı yanıtlar üretebilme yeteneğine sahip.” Bir ilaç şirketinde robotik ve yapay zeka üzerinde çalışan Arghya Ghosh, girdiler” dedi.
hazırlanmasından tavuk Biryani Yeni Yıl partisine ev sahipliği yapmaya kadar, kuantum fiziğinden genetik kodlara kadar netizenler chatbot’a çeşitli sorular soruyor.
Bir banka çalışanı olan Indrani Nag, “Bunu bir sosyal medya aracı olarak kullanıyorum ve kendimi ona bağımlı buluyorum. Yanıtlar kesin, incelikli ve basit,” diyor.
ChatGPT’nin temel sürümü şu andan itibaren ücretsizdir ve e-posta kimliği ve cep telefonu numarası olan herkes bu sürümle kaydolabilir. Bunu kullanmak için, tarayıcıya openai.com/blog/chatgpt yazmalı ve ardından oturum açma düğmesine basmalı ve doğrulama için ad, e-posta kimliği ve cep telefonu numarası gibi ayrıntıları sağlamalıdır. Bu adımlar tamamlandıktan sonra kişi chatbotu kullanabilir.
“ChatGPT’nin geleceği parlak görünüyor. Gelişmiş doğal dil işleme algoritmaları ve kullanımı kolay arabirimi, hem işletmelerin hem de bireylerin ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, ChatGPT’nin giderek daha fazla performans gösterebilmesi olasıdır.” karmaşık konuşmalar ve görevler,” diyor şehirdeki özel bir üniversitede yapay zeka okuyan Mayank Sethia.