Lunetic ve kuponlar. Třebíč'te en azından birkaç saatliğine doksanlı yıllara döndüler

YeFu

Global Mod
Global Mod
Çocukları cep telefonlarından, tabletlerden ve terden uzaklaştırıp onlara ailelerinin siyah toplarla, el çırparak, anahtarlarla oynayarak, paket lastiği veya düdük çalarak nasıl eğlendiklerini göstermek istiyorum. Etkinliğin organizatörü Martina Maov, tüm nesillerin burada bir araya gelmesini, ailelerde bir bağ oluşmasını, böylece ebeveynlerini hatırlamalarını ve çocukların bir şeyler öğrenmesini istiyorum, dedi. Kendisi de 1979'da doğdu. O günleri kaçırdım, ben Husko'nun kızıyım, diye ekledi.

Arenada retro çocuk oyunları oynayan toplam on işçi vardı. Maov, oyunları genç eğitmene öğrettiğimi belirtti.

Ayrıca ziyaretçiler atlıkarıncalarda da eğlenebilir ve siz de ikinci TV ekranındaki fotoğraf kabininde dönem dekorlarıyla birlikte kayıt altına alınacaksınız.

İlk grup Lunetic'ti

Areldeki tek para birimi, mahkûmların arele girmeden önce emekli maaşı karşılığında alabilecekleri bazı Tuzex kuponlarının kopyalarıydı.

Ancak en büyük ilgi, örneğin Majk Spirit ve 90'larda Beatlemania'dan farklı olmayan hayran kitlelerine ilham veren yerli erkek grubu Lunetic'in performans sergilediği sahne günüydü.

Programa popüler disko projesi La Bouche'un eski üyesi Nataschi Wright katıldı. Ayrıca tam bir kostümün de dahil olduğu 90'ların en iyi görünümü için bir yarışma da düzenlendi.

Sahnenin yanında dönemin idollerinin yer aldığı birkaç metrelik projeksiyon vardı, projeksiyondaki karakterlerden biri de kalbi ellerinde olan sahibi Maov'du.