Narendrapur Evi’nin foseptik tankında iskelet bulundu | Kalküta Haberleri

YeFu

Global Mod
Global Mod

KOLKATA: A iskeletçöplükte çürüyen giysilerle birlikte bulundu Narendrapur perşembe sabahı evde Keşif, polisin kasabadan on yıl önce kaybolan iki kadının peşine düşmesini sağladı. Yerel halk, cesedin Aralık 2013’te kaybolan 42 yaşındaki bir kadına ait olabileceğinden şüpheleniyor. Polis, DNA ve otopsi raporları gelene kadar herhangi bir ipucunu dışlamadıklarını söyledi.
Özel bir şirkette çalışan Sanjit Sarkar, evinin fosseptik deposunu temizlemek için yardımcı tutmuştu. “2018 yılında eve taşındık. Tank o zamandan beri temizlenmemişti. Biz de bu işi yapması için insanları görevlendirdik” dedi. 07:45 civarında üç kişi temizlemeye geldi ve örtüyü kaldırdıkları anda bir iskelet buldular. Ayrıca çürük kadın kıyafetleri de görmüşler. Hepimiz paniğe kapıldık ve hemen Narendrapur Karakoluna haber verdik.” sarkar söz konusu. Polis, kalıntıları adli tıp incelemesi için aldı.
Bölge sakinlerinden Mahim Mondal, “Aralık 2013’te Sundarbans’ta tatildeydim. O zamanlar 42 yaşında olan ablam Chhaya’nın kayıp olduğunu öğrenmek için eve döndüm. Her yerde onu aradık, hatta kayıp olduğunu bildirdik ama bulunamadı.” Chhaya ile birlikte başka bir yerel sakin olan Krishna Sardar (18) da kayıptı. Çevredekiler, şu anda Sarkar’a ait olan evde yaşayanların bu işte parmağı olduğundan şüphelenmişti.
‘Kanai Haldar ve kızı Lakhi Das daha sonra bu evde yaşadı. Ablam ve diğer kız buraya sık sık gelirdi. Baba-kız ikilisinin böbrek raketinde parmağı olduğundan şüpheleniyorduk. Yerel halkın Lakhi’yi durdurduğunu ve polis onu kurtarana kadar ona saldırdığını hatırlıyorum. Kısa süre sonra evi sattılar ve taşındılar, ”dedi Mondal.
Baruipur ekstra SP Maqsood Alam, “Bu iddiaları duyduk. Ancak açıklama yapmadan önce DNA raporunu ve Başbakanlık raporunu bekliyoruz.”