On yaşındaki öğrenci şimdiden 125 yerde hizmet etti. Ayinden sonra cep telefonunu sabırsızlıkla bekliyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
Patrick ilk kez 4 yıl 4 ay 28 günlükken hizmete girdi. Şimdilik sonuncusunu Pazartesi sabahı Pelhim Ajansı temsilcilerinden alınan plak sertifikası töreninden önce bana verdi. St. kilisesinde yapıldı. Bartholomew.

Ama kiliseyi görecek vaktim bile olmadı, acelemiz vardı. Orası oldukça soğuktu. Bugün Pelhimovo köyüne ulaşmak için dördü çeyrek geçe kalktık, o yüzden uyumak istiyorum. En çok nerede hoşuma gitti? St.'de muhtemelen St. Petra'yı tanıyorum, dedi gülümseyerek ama sertifikayı sunduğunda on yıllık bakanlık rekorunun sahibiydi.

Hatıra kağıdının ön yüzü bakanlık kıyafetleriyle (komi, bl rochet ve lmci) temsil ediliyordu. Mandalın üzerinde Krlovhradeck diecze'nin amblemi vardı. Beş bakanlık uçuşunda Petrik'e eşlik eden babası Tom, Patrik'in çocuk tabelasını yalnızca önemli durumlarda çocuğu temsil ettiğimizi göstermek için takmadığını söyledi.

Velehrad'da uyuyakaldı, İrlanda'da kamera karşısındaydı

Patrik Müller, Esk'te yalnızca St. Vta'nın yanı sıra Velehrad, Star Boleslav, ho, Svat Hora ve Hostn gibi bir dizi önemli hac kasabasına da ulaşabilirsiniz. Böylece köstebeğin bile keki önde taşıdığı Kudüs'e hac yolculuğunu durdurdu. Geçen yıl Budapeşte'de Papa Frantik ile birlikte mi'de bakanlık yapmıştı.

Bir keresinde piskoposun Velehrad'daki şatosunda uyuyakalmıştı. Aziz Patrick'in izinden gittiğimiz İrlanda'da, onun yerel bir vaizle hizmet ettiğini, profesyonel bir hemşire olan Tom Müller'i gülümseyerek hatırladı.

Patrik'in bakanlık görevlerinin yanı sıra kendi yaşındaki kadınlar arasında yaygın olan yeminleri de var. Patrik, Pelhimov'a, “Ve biz evde içiyoruz, cep telefonumda oynayacağım,” diye düşündü. Bisikletiyle seramik dersine gitti, sanat eğitiminden, örneğin dinozor çizmekten keyif aldı. Seramikte anneme pasta yaptım, mumluk yaptım diye övündü.

Patrick'in babası Tom, ailesinin Katolik Kilisesi ile ilişkilerinin her zaman gergin olduğunu söyledi. Ancak kapının kapatılamayacağını biliyorum. Her avcı ve çocuk farklıdır ve sonra herkesin farklı yaşlarda sahip olduğu bir iç not olacaktır. Tom Müller, o zaman çocuğun burada kalmayacağını öğreneceğini ve bir basamak yukarı çıkmak zorunda kalabileceğini ya da kalmayabileceğini düşünüyor.