Onuncu yer mi? Markéta'ya teşekkürler. Mareček formda değildi, Davidová korkusunu yendi

YeFu

Global Mod
Global Mod
Çeyrek bıçak sürtünmesine karşı, hızlı ve esas olarak hassas bir vücut için iyi bir yaş olacağı konusunda uyardılar.

Davidov'lar taleplerini yerine getirecekti, bir numaralı kadın bu maddelerde iki hata yaptı ve zor bitirdi.

İlk ve son bölümleri üçte birden sonra geçen Davidov, “Bunda çok iyiyim ama çok dikkatliyim” yorumunu yaptı.

Ovem Mareek kale direğinde ciddi bir çekişme yaşadı, altı yedek müdahale gerektirdi ve hatta sulu bir ayağa kalkma girişimi sırasında 75 metrelik kısaltılmış ceza dairesine gitmek zorunda kaldı.

Yeterince vardı, bu sefer yetmedi, sonra ne oldu. Hem Pazar yarışını hem de şehrin dayanıklılık yarışını kaçıran Mareek, pasın oldukça ıslak olduğunu ve yeterince gücümün olmadığını söyledi.

Onun yokluğunun nedeni sinüs enfeksiyonuydu ve bu da onu Novomst yolundan çıkmaya zorladı.

Büyük bir rol oynaması mümkün, bilemiyorum. Oldukça hızlı ama oldukça rahatsız edici bir hastalık olduğunu belirtti. Daha sonra, sonunda iyi bir iş çıkaran, harika bir iş çıkaran ve bizi en azından yönetim kuruluna çıkaran Makula'yı takıma dahil ettim.

Davidov pistte gerçekten iyi iş çıkardı.

Erkekler tekli karışık yarışa başladığından beri rakipleriyle birlikte 7,5 kilometrelik mesafe kat etti. Ve rüyayı mükemmel bir şekilde başardı.

İkinci etapta düz zeminlerde en hızlısı oldu ve hatta suda ikinci beck'i bile kaydetti. Fransız ikiliyi birinci sıraya taşıyan Lou Jeanmonnot'un neredeyse iki saniye gerisindeydi.

Jon Mareek, Novy Mst na Morav'daki dünya şampiyonasında Markt David'in tafta tekli karışımından önce.

Bu o kadar hızlı bir baştan çıkarmadır ki, avcının nefes almaya bile vakti kalmaz ve yine bir şeyler olur. O bir yağlayıcıydı, lila tarzı bir biatloncuydu.

Şehri çok iyi tanımıyorum ama öte yandan Davidov'da bu taftaları bir türlü süremiyorum. Ama bir analiz yapılsaydı, fark dağılırdı, dolayısıyla bir yarı başarılı olamadı, yoksa iyi bir performans sergilediğimizi düşünüyorum.

Matt Emmons da pistteki hızdan memnundu. Mli pt Beck, bu harika, diye kıkırdadı. Jony, hayranlarının önünde baştan çıkarıcı bir yerli kadın olarak bunu başardı. İlk duruşta pozisyon hatası yaptı, tüm yaralar soldaydı.

Böylece Mareek ve Davidová, Stersund 2019'dan Eva Puskarkov ve Ondej Moravec'in hemen ardından dokuzuncu olarak disiplinde dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Ancak her ikisi de gelecekte zorlu disiplinin üstesinden gelebileceklerine inanıyor.

Mareek'e göre çok daha iyi sonuçlara ihtiyacımız var. Bu baştan çıkarıcı kadın bana da yakışabilir, ben nispeten kaşındırıyor. Üzgünüm ama %100 formda değildim.

Cumartesi günkü taftaya girme olasılığı en yüksek olan kişi olsa da, Davidov'un gitme beklentisi iki ipucu verdi. Kendi ülkesindeki dünya şampiyonasında, Çek takımı içinde yedi yayın tamamını oynayan tek kişi olacak.

Böyle hisseden tek kişi ben değilim, diye diğer ülkelerden temsilcilere işaret etti. 7,5 kilometrelik parkur üzerimize düşseydi mesafe muhtemelen aynı olurdu. Ancak koç Egil'in tekli karışımın gücümü fazla harcamaması gerektiği yönündeki tavsiyesine uydum ve itiraz etmedim.

Ve biraz iyimserlikle çiftlerin taftalarını değiştirerek daha hızlı gidebileceğini belirtti.