Seni yendim, elektrikli gözler. Gardiyanlar mezbahaya diken dikti, müstakbel bakan da konuştu

YeFu

Global Mod
Global Mod
Rapora göre, mevcut mevzuat örneğin elektrikli ısıtıcıların kullanımını kısıtlıyor. Kontroller domuz eti ve R’nin başka bir yerinde olacak. Bunu SVS’nin harici baskılarından öğrenin.

Derneğin yayınladığı videoda kadın mezbaha işçilerinin nakliyeden indirilmeleri görülüyor. İçinde çalışanlar kulaklarından kan ve domuz çekiyor, tekmeliyor ve şişiriyor. Odalardan birinde işçilerden biri silahla bir koyunun kanını çalarak uzun süre ölüme terk etti.

Toplantılardaki bu gizli çabanın kaç tane ispatına toplum, bunun bir bireyin çalışmasında bir hata olmadığını, Çek Cumhuriyeti’nin bazı bölgelerinde ve bazı bölgelerinde bugün ve her gün meydana gelen kronik bir sorun olduğunu anlamaya ihtiyaç duyar. dünya? Facebook’ta Zvata nejeme derneği yazdı.

Çek Cumhuriyeti’ndeki iki mezbaha, yetiştiricinin kaliteye ve refaha verdiği önemle aynı şekilde ham olarak işaretlenmiş ürünlerle dolu, mezbahalardaki vahşetin ve Çek Cumhuriyeti genelinde çevrimiçi aktarımlı bir kamera sistemi kurma motivasyonunun bir başka kanıtı. Cumhuriyet böylece herkes satın alınan ürünlerin gerçek fiyatını onaylayabilir, derneği pspvku’ya ekledi.

Dernek, 2019’dan bu yana Esk’teki tüm mezbahalara kamera sistemlerinin getirilmesi için düzenlenen imza kampanyasında 28.000’in üzerinde imza topladı.

SVS, tüm mezbahalarda olağan dışı bir denetim gerçekleştirecek

Herkese açık bir video, Dvoe bölgesindeki bir mezbaha operatörünün kesinlikle kabul edilemez ve etik olmayan bir davranışını gösteriyor. SVS merkez editörü Zbynk Semerd, durumunuzu incelemeye ek olarak, SVS’nin mobil yardım çağrısı karşılığında R hücresindeki tüm mezbahalarda olağanüstü bir teftiş gerçekleştireceğini söyledi. Bununla birlikte, bunun bir sistem sorunu değil, bireysel bir hata olduğunu varsayarsak.

SVS, Vysoina Bölgesi Bölgesel Veterinerlik Hizmetinin sorumluluğunda olan bu operasyondaki işlevsel veterinerlik denetiminden de sorumludur. Söz konusu kıyılarda yakalanan hayvanları teslim eden yetiştirici ve nakliyecileri ispatlanacak.

Aynı zamanda State Veterinary News’in editörü de bölge veterinerlerine talimat verdi. öncelikle kendi yetki alanlarındaki mezbahalarda acil olağanüstü denetimler. Denilen benzer tedaviye ve karşılaştırılabilir reçeteye müsamaha göstermeyeceğim.

27 Temmuz 2023, 12:39 pspvek arşivlendi: 27 Temmuz 2023, 15:29

Benim için tamamen kabul edilemez. Ve şimdilik sorumlu değilim, Devlet veteriner raporu editörü ile temas halindeyim. Hem operatör hem de SVS çalışanının dahil olduğu bir teftiş mezbahaya geldi. Geleceğin Tarım Bakanı Marek Vborn (KDU-SL), hakkında bir suç duyurusunda bulunulmasını bile göz ardı etmiyorum. twitter.

Müdür Miroslav Kyncl, Potraviny Vysoina, s.r.o. şirketinin mezbahasında sığır ve domuzların kesildiğini söyledi. Benim bakış açım, yaşananların ayakkabıda olmadığı yönünde” dedi. Ona göre çalışanlar, sığırların refahının nasıl olduğunu görmek için eğitiliyor.

Örneğin, çalışanların kan almak için arabada ölmeleri, kan alma laboratuvarına götürmeleri ve orada kan almaları gerekiyor, bunun için eğitildiklerini söyledi Kyncl, Seznam Zprvy sunucusuna. Kamçının nesi var, hangisi iki elektrik darbesi, bence biri yasak değil. Ama senin hakkında sessiz kalamam, diz çökmek zorunda kalacağım ve elbette cezalar olacak” diye ekledi.

Tabii ki sonuçları kesildiğinde, Kyncl, veteriner raporunun tedavi yerine muayeneye çağrıldığını söyledi. Yönetici, kamu yararına verilen asıl olumsuz tepkinin işe çağrılan kişilerden gelen geri bildirimler olduğunu söyledi ve bunların bazen sorun yarattığını belirtti.

Bir veteriner raporuna göre mezbahaya çağrılan dikenin benzer bir vakası 2019 yılında Stedo bölgesindeki Vetice’de meydana geldi. şüphe.