“Toplu taşıma araçlarının bile Popo Günü hakkında söyleyecekleri var.” Otobüs durağında bir kadının yer aldığı paylaşım eleştiriye yol açtı.

YeFu

Global Mod
Global Mod
Uluslararası Popo Günü. Ulaştırma İşletmeleri R Derneği, Facebook'ta genç bir kadının arkadan fotoğraflandığı bir fotoğrafta, toplu taşımanın bile bununla bir ilgisi olduğunu söyledi. Bunu, Facebook'ta Jarda Dobrozlk Matjka takma adıyla tanınan Jihlava Şehri Taşımacılık Şirketi'nin başkanına bir yaz fotoğraflı mesajı şeklinde gönderdi.

Öncelikle ödülü göndermek istediğiniz adresi bize gönderin. Oyuncular arasında olmasanız bile olağanüstü yaratıcılığınız nedeniyle bunu hak ettiğiniz konusunda anlaştık, yarışmada ek bir ödül verilmesi fikrini derneğe bildirdik, dernek üyeleri ise yaz temalı resimler göndermek zorunda kaldı. toplu taşıma gezileri.

Bugün *kartları kontrol eder* R'den bir kartpostalımız var

17 Ocak 2024, 11:21 pspvek arşivlendi: 18 Ocak 2024, 16:54

Pspvek vak yorumlarda çok fazla eleştiri aldı. Sevgili yöneticiler, sokakta tüyler ürpertici bir adamın kıçınızın fotoğraflarını çektiğini öğrenseniz nasıl olurdu? (pern adam, editörün notu) ve o fotoğraf internette asılı duruyor, tüyler ürpertici adamların ağzının suyu akıyordu ve ilk ürkünç adam bunun için bir tür ödül mü alacaktı? Cevabınız için teşekkür ederiz, diye yazdı kullanıcı Hana D. Lehekov.

Bu sadece! Acaba birisi kızlarının otobüs durağında böyle bir fotoğrafını çekse bu kadar komik bulurlar mıydı… (Üstelik fotoğraftaki karakter gerçekten çok genç bir kadın ve fahişe gibi davranıyor). Uzakta, diye sordu Lenka Chalupnkov.

Profilin yöneticileri kısa süre sonra bir özür yayınladı ve pspvek'i Facebook'tan kaldırdı. Birçok kişiye yanlış gelmiş olabilecek gönderi için özür dileriz. Dikkatli olacağız dediler.

Eleştirilen gönderi daha sonra başka bir kullanıcı tarafından kopyalandı. Fotoğraf, bir hayran tarafından, zamanı gelince yayınlayacağımız bir fotoğraf görüşmesi için çerçeve içinde bize gönderildi. Bu resmi inançla yayınladık. Eleştirinin ardından orijinal eleştiriyi kaldırdık filmi. R. Zjmov Taşımacılık İşletmeleri Birliği adına konuşan Linda Hailichov, bunun uygun olmadığını kabul edelim dedi.

Daha sonra yayınladıkları şaka,

Fotoğrafın bu bağlamda sosyal medyada yer alması Jihlav toplu taşıma görevlisi Matjka'yı şaşırttı. iDNES.cz Matjka, fotoğrafı ben çekmedim, hiçbir yerde yazarlık iddiasında bulunmuyorum, fotoğrafı bana gönderen meslektaşımın Facebook'undan, ondan indirdim ve Ulaştırma Derneği'nin Facebook hesabına gönderdim, dedi.

Etiketteki kızı beğendim ya da belki heteroseksüelim ve bundan utanmıyorum, o yüzden şaka olsun diye onlara gönderdim. Ulaştırma İşletmeleri Birliği'nin kıçın çıktığı gün yayınladığı ve birkaç ay sonra bu onun için. Sanırım bunu şaka olarak algıladılar – sonuçta kötü bir gündü ve internette böyle fotoğraflar vardı ve eminim bu konuda kötü bir şey düşünmediler, tıpkı onun gibi, diye şaşkınlıkla açıklıyor Nj bn'ye göre internette ve medyada çok fazla vt dağları gönderen canavarlar varken insanlar böyle bir fotoğrafı skandal olarak görüyor.

Matjka'yı çalıştıran Jihlava Şehri Nakliye Şirketi'nin editörü filmden uzaklaştı. Radim Rovner, şirket olarak bunu biz organize etmedik, fotoğrafı oraya koymadık dedi. Bir avcının Facebook'taki özel bir etkinliğiydi. Dürüst olmak gerekirse bu fotoğrafı işte mi yoksa kişisel boş zamanlarında mı çektiğini bile bilmiyorum. Bu aktiviteyi Nakliye firmasına bağlamak benim için aptalca.

Matjky ayağa kalktı. Daha bu hafta teyzenin sınıfındaki çocukların gezilerine liderlik eden, bütün gün onu alkışlayan ve ebeveynlerin endişelenmemesi ve işi doğru yapması için toplu taşımada otobüse nasıl sinyal verilmesi gerektiğini anlatan, övülen adamdır. onun çalışanı. Eğer o çocuklardan biri bu berbat toplu taşıma fikrini yapmak isteseydi çok üzülürdüm. Fikirlerini bir troleybüse aktaran abartılı bir çalışandır. Sosyal medyayı kullanıyor ama onun kişisel hayatına, kişisel boş zamanlarına müdahale etmemesi gerekiyor.

Rovner tüm bu karışıklığı küçümsemek istemiyor. Hata muhtemelen United Transport Company'nin Uluslararası Popo Günü'ne yönelik iletişimindedir. Bunu birisini kızdırmak için yapıyorum, diye kabul etti Rovner. Üzgünüm: Fotoğraftaki çocuktan özür dileriz. Ancak dernek bir özür yayınladı. Konuyu bununla bitireceğim çünkü o avcı hakkında şarkı söylemek istemem, diye ekledi.