Twitter gitmedi. Ev, ikinci lig kulübü tarafından hızla satın alındı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Brod kulübünde sadece pazarlamadan sorumlu olan Milan Sochor, Perşembe günü işten dönerken meslektaşı Richard Wagner’in BPA ile olan sendika sözleşmesinin feshedildiğini kaydettiğini ve sosyal medyaya ne olacağıyla ilgilendiğini açıkladı. , aynı zamanda video eğitimine de yardımcı olur. Twitter’da @narodnitym için arama yaptığında hiçbir şey bulamadı. Şaka olsun diye, bu takma adı kişisel adı için kullanıp kullanamayacağını görmeye çalıştı. Ve şaşırtıcıydı.

30 Ocak 2023, 14:50, pspvek arşivlendi: 1 Ocak 2023, 10:10

İkili daha sonra, Paten Kulübü’nü tanıtmak için tüm durumu bir şaka olarak kullanabilecekleri konusunda tekrar anlaştılar. N Twitter vardı ama üzerinde çok aktif değildik. Rii ve ben birçok riski tartıştık ve o zamandan beri konuşuyoruz, diye duyurdu Sochor gülümseyerek.

Halkın tepkisinden dolayı endişeliydi. Her şeyin kulübün aleyhine dönüp dönemeyeceğini merak ediyorduk. Tepkinin nasıl olacağından emin değildim, diye itiraf etti. Ancak, oldukça çabuk rahatladı. Sochor, önde gelen spor pazarlamacılarından biri olan Vilm Frank’in bize söylediğine göre, kelimenin tam anlamıyla bir olumlu tepki çığı vardı.

Hokey haritasına bağlantılar

Şaşılacak bir şey yok, her zaman yılan Doma birkaç yıl içinde on binlerce hayran kazandı. Ancak bir anda bir dikkatsizlik oldu ve ikinci ligden BK Havlkv Brod fırsatlarını değerlendirmeye başladı.

29 Ocak 2023, 14:35, pspvek arşivlendi: 1 Ocak 2023, 10:09

Kulübün tanıtımını bu esprili şekilde yapmak, dikkatleri üzerimize çekmek istiyoruz. Sochor, Brod’u tekrar hokey haritasına koymak istememizin kulübün vizyonuna uygun olduğunu açıkladı.

Peki ya liderliğindeki Bruslaskho kulübü? Perşembe günü bana ulaştığında itiraf etmeliyim ki pek ilgilenmedim, ne olduğunu anlamadım. Ancak Cuma sabahı daha yakından izlemeye başladım ve adamlar haklı, bu bizim için harika bir reklam, kısa süre önce buz hokeyi ortağı Luke ile birlikte yeni f kulübünün işlevlerini devralan eski büyük oyuncu Miroslav Tetina’yı övdü. Endl.

Havlkv Brod uzun süredir sadece ikinci ligde oynuyor, ancak öğrencileri dünyanın en çeşitli yarışmalarında ona hala iyi bir isim veriyor. Örneğin NHL’de New Jersey Devils’in kalecisi Vtek Vanek değişecek. Ayrıca bu yılki Dünya Şampiyonasında iki koğuşumuz vardı, Sochor Tonks Ondej Bernek ve Radim Zohorna’nın adaylıklarını hatırladı.

Brod’daki çalınan evle ilgili tüm olay bir şaka ve reklam hilesi olarak alınır. Bruslask kulübü Almanlara, tesadüfen transferi iade edilirse, bunu bir hayır projesini desteklemek için kullanmak isteriz, dedi.