Yaralı Haryana bisikletçi yardım alıyor | Mangaluru Haberleri

SurahiO

Member
MANGALURU: Bazen başımız belaya girdiğinde, beklenmedik yerlerden yardım gelebilir. Bu, Haryana’daki Rohtak’tan 64 yaşındaki bir kadın bisikletçinin kazaMangaluru’daki bir aile ve Uttar Pradesh’ten bir bisikletçi arkadaşı onu kurtarmaya geldi.
Kamlesh Rana’ya 20 Aralık’ta Mangaluru’ya doğru giderken Surathkal yakınlarında bir otobüs çarptı. O aceleyle Wenlock Bölge Hastanesine kaldırıldı ve hatta elindeki yaralanma nedeniyle ameliyat oldu.
Bununla birlikte, Uttar Pradesh’ten 30 yaşındaki başka bir bisikletçi Vikas Jai Janiya ve Keşmir’de tanıştığı Delhi’deki bir STK olan Manzil Welfare’de bilgisayar öğretmeninin ona yardım etmek için koştuğunu not etmek ilginçtir. Kaza olduğunda Bhatkal’daydı.
S Nandagopal ve eşine göre SachithaCenter for Integrated Learning’in kurucu ortakları olan film yapımcısı Abhaya Simha, kovulacağı gün olan 24 Aralık’ta bisikletçiye yardım edip edemeyeceklerini soran bir telefon aldı. Mumbai’deki bir STK temasa geçti simha Vikas’ın kazanın detaylarını ve Mangaluru’da yardıma ihtiyacı olduğunu sosyal medyada paylaşmasının ardından. Yakında Kamlesh ve Vikas, Nandagopal’ın ailesinin bir parçası oldu.
“Kamlesh ve Vikas ile Kuzey Hindistan tariflerini denemek eğlenceliydi. Bisikletçilerin deneyimlerini paylaşabilmeleri için okullar ve kadın grupları ile iletişime geçeceğiz. Kamlesh iyileştiğinde yolculuğuna devam edecek. Tekrar bisiklete binebilmek için çaresizce alçının çıkarılmasını bekliyor,” dedi Sachitha.