Yüzü bağlandı, vücudunun her yeri yaralandı: Tiljala kızının annesi | Kalküta Haberleri

YeFu

Global Mod
Global Mod

KOLKATA: Pazar sabahı yedi yaşındaki kızından sabah 7 civarında yerel bir varile çöpü boşaltmasını istemişti. Bu, kızını canlı son görüşüydü.
“Kızımı evde ilk gören ben oldum. Alok Kumar (32) polisin ardından içeri girdi. Keşke onu görmeseydim… Bir çuvalın içine kondu. Dili dışarıdaydı ve tüm vücudunda yaralar vardı. Vücudunun her yerinde siyah noktalar vardı. Birisi kulaklarını soymuş gibi görünüyordu ve alnındaki çok sayıda yara, sanki biri ona defalarca vurmuş gibi görünüyordu. Kızımın vücudunun her yerinde yaralar oluştu. Yüzü de bağlıydı. Kızın annesi birkaç kez vurmuş olmalı, bu kızımı öldürmeye yetti” dedi. I. Sınıf öğrencisi olan kızının, iki çocuğundan küçük olanı olduğunu söyledi.
Anne, TOI’ye yerel polise karşı herhangi bir şikayeti olmadığını söyledi. Pazar akşamından beri sokakları kasıp kavuran protestolardan kendisini uzaklaştırarak, “Kızımı bulmama yardım ettiler. Onların yardımı olmadan bu mümkün olmazdı.” “gördük CCTV kızımın namlunun yanında bir köpek görüp eve koştuğuna dair görüntüler. Muhtemelen o sırada birinci kattaki merdivenlerden kaçırılmıştı” dedi.
“Polis, sanığın birinci kattaki dairesini bir kez çalmıştı. Ama onlara kızımın hiç orada bulunmadığını söylemişti. Hatta kapısını mutfağa kilitlemişti. O akşam daha sonra polis her odayı kontrol ettiğinde, gerçek ortaya çıktı” dedi