Železný Zekon altmış üç yıllık ömrüne rağmen hız kesmiyor. 12 deste kartı yırttı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Pelhimov benim için kült bir şehir. Bana bir medya yıldızı verdi. Burada yeni bir rekor kırdım ve o andan itibaren her şey kötüye gitti. Tutuklanmadan önce verdiği röportajda Zekon, Pelhimov olmasaydı bugün burada olamazdım dedi.

Kal olarak, bu yaşlarda Pelhimov sp.'ye içki içerdi. Sadece şişlikte olsa bile. Rd, diğer rekor sahipleriyle tanıştı ve Dobr den ajansından başvuranlarla sohbet etti. Hadi ama, sadece erkekler var. Çok havalı, eridi.

Tanışmadan önce tavuk gibi ağrıyan ayak parmaklarının üzerinde durduğunda bile, bu ne anlama geliyor, gözlerini yeniden açtı. As'taki ilk avcı olarak toplam on iki deste kartı yırtmayı başardı. O dakikaları aldı. Eğer yırtılacak bir şey olsaydı daha da uzun süre devam ederdi. Maden kartları. Başvurucu böyle bir eylemde yanılmamıştır.

Bystice pod Hostněm'den elezn Zekon diğer adı Zdenk Knedla hala harika durumda. Haftanın dört günü spor salonunda antrenman yapıyorum. Oraya her zaman iki saatliğine giderim. Ama ilk saati atlayacağım, güleceğim. Ayrıca menüyü de düzenledi, nasıl yapılır, beş köpeğe dokuz ödemezsiniz.

Ünlü olduğu ancak repertuvardan düştüğü bazı eserleri. Köpek sizin evinizde arabaların altında kalmak istemez. Dizimi incitmiyorum. Gezilerin tadını çıkaramadım. Bunları başka kimse yapmıyordu, hiçbir yere gitmiyordu ve benim için buna değmezdi. Ben sadece bir hayranıyım, diye açıklıyor.

Bir kez daha gösterdiği gibi sahnede kendi atmosferinde. Hala gücünü göstermekten keyif alıyordu. Ve hatta yeterli mon vc, dv değil. Yaşlıyım, işte o zaman hatırlıyorum. Bu performansla ilgili değil, projeyle ilgili, k.

Peki jet ne kadar süre havalanacak? Bunu kimse bilmiyor. Belki bir ay, belki on yıl, gücüm yettiğince şovmenlik yapabilirim, bu yıl kasım ayından itibaren bir yıl emekli olacak ama kendisi bir genç gibi dürüst ve sağlıklı.