Bir Slovak arabası Větrný Jeníkov yakınlarında D1'e çarptı, polis görgü tanıklarını arıyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
Bir Slovak binek otomobili Vtrnho Jenkov yakınında D1'e çarptı. (14 Nisan 2024)
| Fotoğraf: X/HZS Vysoina Bölgesi

Kazanın görgü tanıkları ve araç kamerasına sahip olup olayı yakalamış olabilecek kişiler 158 numaralı hattan polise bilgi verebilir.


Aynı şekilde, bu sabah şehirlerarası mesafe departmanındaki otoparklardan birinde Slovak plakalı bir Kodiaq aracının içindekileri gören ve bu kişilerin bazı şüpheli davranışlarında düşüş olduğunu fark eden tüm fikirlere ve yolculara sesleniyoruz. Rtkov, 158. satıra dönmeleri gerektiğini ekledi.


Kaza saat 08.00'den önce meydana geldi. Kaza yapan arabanın sahibi yirmi sekiz yaşında bir kadındı. Kazada kendisi de kendisinden birkaç yaş büyük olan yolcusu gibi yaralandı. Hava kurtarma hizmetleri de dahil olmak üzere entegre kurtarma sisteminin tüm birimleri olay yerine müdahale etti.https://t.co/mgfMQ93ZXa D1 smr Brno adresinde kazanın görgü tanıklarını arıyoruz. Bugün sekizinci kez yaşandı. Kodiaq aracının (RZ: BL939TL) mürettebatının (kadın ve erkek) D1 yakınındaki bir kavşakta kazadan önce olası şüpheli davranışları ve aracın kazadan önce nasıl kullanıldığıyla ilgileniyoruz. 158'i arayın.#politikalar https://t.co/VfC8sNFftB


14 Nisan 2024, 12:32 pspvek arşivlendi: 14 Nisan 2024, 10:38