Bölümden kurtuluş mu? Zbrojovka, tecrübeli oyuncuyu “canlandırmanın” muhtemelen tek seferlik bir hamle olduğunu bildirdi

YeFu

Global Mod
Global Mod
Peter Tepanovska'nın ikinci yılında profesyonel oyun oynamamasını umursamadı ve Brno'da geçirdiği onca yıldan sonra 2022'de onlarla yollarını ayırdı. Zbrojovka'daki ilk maçında da uslu bir adamla evlendi. Kendisine bugüne kadar kulüpte değerli hizmetler sunan genç adam, Brno'nun hafta sonundaki üstünlüğünün hemen ardından Tom Polch'un sakatlığına son verdiğinden ve Kovi için ligde birinci sırada ikinci sırayı kurtardığından emindi.

Peter harika bir profesyonel. Dikenin bir buçuk saatini alıyor, gerçekten kendisi için çalışıyor. Mükemmel bir futbolcu, kabinde iyi bir oyuncu… Böyle bir oyuncuya ihtiyacım vardı ve onu destekliyorum, Zbrojovka ve Tepanov'un mektubu Jihlava'yı 1:0 yenerek düşme bölgesinden altı puana kurtulduktan sonra K rahat bir nefes aldı .

K, Brno topluluğunun bestelerinde birkaç değişiklik yaptı; örneğin kalede Dominik Svek'i oynadı, deneyimli Luka Pernica'yı yedek kulübesine koydu ve tam tersine Tonka Jakub Ezenko'yu başlangıç dizilişine aday gösterdi. Ancak şimdiye kadarki en büyük göz, tepanovschi'nin ilk kullanımına neden oldu.

Peter'ın bacağını nasıl tutacağımızı çözdük. Hiçbir işe yaramayan eski oyunlardan biri, ne yaptıysa yüzde yüz yaptı. Bir fitness manyağı olarak performansından etkilendim. Sorunsuz geçmesini istedik. Sadece kışkırtıcı bir manaft değildi, kısacası şarkı söylemek ve söylemek gerekirse, o da kendisi için bir şeyler üzerinde çalışıyor. Dikende çok yaşlı görünüyordu, biz de bundan faydalanmaya karar verdik ve vuruşta takıma en faydalı olacağına karar verdik. Yedek olarak değil, yedek kulübesinde de değil, Zbrojov'un teknik direktörü Zdenk Psotka, tutuklanmasından başlayarak, kendisi de köşe vuruşu yapmaya giden 60 yaşındaki oyuncunun sahaya çıkmasının nedenini açıkladı.

Peter tepanovsk (ortada) Jihlava'dan Jakub Selnar ile düelloda.

Brno antrenörü Luk K, Zbrojovka yedek kulübesindeki galadan dolayı mutlu.

Pestoe'nin fiziksel durumu Tepanovsk'a göre iyi durumda, K ve Psotka onun Jihlav'a karşı savaşmasına bir saatten az bir süre izin verdi. Sonra onu durdurdular, hemen kurulumu değiştirdiler ve Zbrojovka Jihlava'yı o kadar uzun süre fethetti ki sona beş dakika kala Denis Granen tek atışta onu devirdi.

114 kaydedildi

Peter Tepanovsk, 2018-2022 yılları arasında Zbrojovka'da forma giydi. Aynı zamanda onun için en rekabetçi maçlara da çıktı. Bu yıl, Brno'nun takımının MSFL'ye yükseldiği ligde oyuncu asistanı ve defans oyuncusunun kondisyon koçu olarak görev yapıyor.

Ed (Tepanovsk) bk'de büyük rol oynar. Dikenli çalının üzerinde konuşmamıza yardım etti, cesaretlendirdi. Çok futbol oynayan bir adam. Neekan Kv'nin Granen'e yaptığı hamleyi kabul ederek, kurtarmaya hazırlanırken bizi kaldırmayı başardığını kabul etti.

Bölümden Brno ikinci bölüm kabinine akan enerjiyi övdü. Mesela yeni bir antrenör onun damarlarına yeni kan enjekte etti. Bu yeni bir dürtü ve bir gün sonra iyi olduğu ortaya çıktı. Teknik direktör arka alanda takımla birlikte iyi bir performans sergiledi, ligde dokuz puan farkla lider oldu ve onlara bu göreceli zihniyeti getirdi. Rahatladığını gördük, bizi istedi, bizi motive etmesini istedik ve bu da oldu, diye özetledi Granen.

Görünüşe göre Tepanovsk'ın Cumartesi günü Zbrojovka'nın ev sahibi Vykov ile karşılaşacağı Drnovice derbisinde bile gösterdiği performans büyük bir soru işareti olacak. Görelim. Her ne kadar unicorn olayı olduğunu düşünsem de kartlı ve yaralı bir oyun da oynadık. Psotka, “Birbirimizi bağlayacağız, Peter her zaman bir şimşek olacak ve umarım onlara ilham verir” dedi.

İlk bakışta FNL'nin 23. turunda Zbrojovce'de uyandığı belliydi. Jihlav Hern'e karşı yapılan bu düello başarısızlıkla sonuçlansa da oyuncular, özellikle geçen sezon vuruş sırasında birbirleriyle savaştı ve iletişim kurdu. O zamanlar sadece bir avuç ateşli fahişenin kavgalarına katılmaya çalışması nedeniyle de duyulmuştu.

Bu puanları kazanmayı başardığımız ve bir süre daha normal şekilde çalışabildiğimiz için çok mutluyuz. Üzerimizdeki baskının altından çıkmak için daha fazlasına ihtiyacımız olduğunu hissederiz. Psotka, takımımızın pozisyonunun kesinlikle rahatsız ve acı verici olduğunu, yedek kulübesine sadece Kovi ve asistanı Marko Zbek'e yardım etmek için gittiğini söyledi.

Marek Zbek (solda) ve Luk K, Jihlav maçında Zbrojovka yedek kulübesinde kavga ediyor. (17 Nisan 2024)

Jihlava ile maçın ardından teknik direktör uygulama ekibinde yer aldığını açıkladı. Baş antrenör olmayı reddedeceğim doğru değil. Ben de seçeneklerden biriydim ama kaptan olarak yedek kulübesine gidersem spor editörlüğü pozisyonuna geri dönmeyi hayal edemeyeceğimi konuştuk. Her iki tarafla da anlaştık (Vclav Bartok ve Pavel Svoren tarafından) Yönetim kurulunda bir spor kolunun ihtiyaç duyduğu tüm ilkeleri netleştirmemizi istiyor ve biz de bu tür bir işbirliği konusunda mutabakata vardık. Yay (İLE) Psotka, “Bir antrenör olarak son söz benim, biz ve kabin ekibi bu konuda anlaştık” dedi.

Psotka, stadyumun bir istisna alacağını duyurdu

Sadece ikinci bölüm tablosu için gerekli puanlar değil, aynı zamanda Brno merkezli Zbrojovka'nın aranması için profesyonel lisans verilmesi için gerekli belgeler de gerekli. En hassas noktalardan biri olan stadyum alanına ulaşmak özellikle zordur.

Ancak Krlov Pol'deki stadyum çok kötü durumda, ancak kulüp yönetimi istisnalar dışında burayı kullanmaya devam edecek. Brno belediye başkanı Filip Pouchelk'in basın açıklamasına göre Zbrojovka'nın stadyumda süresiz bir ihale sözleşmesi bulunuyor.

İnşaata başladık ve süreçte bir şantiye var, bu nedenle stadyuma bir istisna getirilmesinden bahsettik. Zbrojovce'de spor yöneticisi ve yönetim kurulu üyesi Zdenk Psotka, kazıların Nisan ayında başlayacağını ve stadyumun kademeli olarak yeniden inşa edileceğini umuyorum, dedi.

Zbrojovka Brno'nun (kırmızılı) Jihlav'a karşı oynadığı ikinci lig maçından bir an. M'yi Brno'dan Jakub eznek, Jihlava'dan Emir Tonbul kapsıyor. (17 Nisan 2024)

Ona göre lisanslı kadın doğru yolda gidiyor. yiyebildiğimiz kadar yiyoruz. İşlerin çözülebilmesi ve barışın gelebilmesi için bu tarihin geçmesini bekliyoruz, dedi ve lisansın 26 Nisan Cuma günü tamamlanacağı son tarihe kadar Brno liderliğine transferin bildirileceğini ve tamamlanacağını ekledi. Vclav Bartok'tan Pavel Svoren'e Vtina paketinin.

Taraftarlar da Psotka'nın çok iyi bildiği gibi bunu bekliyor. Hayranlarımızın bize tekrar yardımcı olabilmesi için biz de o tarihi bekliyoruz. Maçta tezahürat olmadığını fark ettim. Belirli anlarda aptal oyunun yardıma ihtiyacı var. Bugün (Jihlav'a karşı oynanan maçta) performansları ve bağlılıklarıyla o maç için mücadele ettiler, seyirciler tezahürat yaptı, sonunda onlara yardımcı oldular. Psotka, bu yüzden hayranların heyecan duyması ve biz de çalışabilmemiz için işleri mümkün olduğu kadar çabuk ilerletmek istiyoruz, dedi.