Brod havaalanındaki askerler, aktif yedekler arasında bile orduyla ilgilenenleri cezbetti

YeFu

Global Mod
Global Mod
Nvtvnk basını dördüncü etkinliğe geldi. Buradaki uçuştaki tam günlük program, esas olarak, hem profesyonel askerler arasından hem de bir takım aktif birliklere girmek üzere başvuranların orduya alınmasına veya yerel askeri çevrelerden birine katılmaya odaklandı.


Etkinlik yalnızca askeri üslerin bulunmadığı bölgelerdeki vatandaşların katılımına açık. Olay ve askeri polis Kateina Mlnkov, geçen yıl Nchod'da benzer bir olayın yaşandığını, bu yıl burada olduğunu ve bundan beş yıl sonra başka bir bölgede olacağını söyledi.


Blue Sky etkinliğinin bir parçası olarak, Tüm Hizmetler çalışanları tarafından polis, kurtarma, itfaiye ve kurtarma hizmetlerinin çalışmalarını gösteren gösteriler de yapıldı ve bu gösteriler, bir tahtakurusu durumunda müdahalelerinin nasıl görünebileceğini gösterdi. siyahi kişiye eşlik etti.


Belediye başkanı aktif göreve başladıUçuş sırasında Hava Kuvvetleri Komutanı Petr Epelka meslektaşlarına destek vermek için geldi. Durumun uzun süredir aktif bir destekçisi olan Havlkobrod Belediye Başkanı Zbynk Stejskal da uçuşta onlara katıldı.


Adı geçen tatil köylerinin tümü bölgede tekniklerini sergiledi. Örneğin radar çalışır durumdaydı, bireysel sunumlar sırasında askerler silah sistemlerinin, araçların ve hatta hızlı ateş eden silahların kullanımını gösterdiler. Bireysel askeri bisikletlerin performansı budur.


Hedefimiz 2030 yılına kadar toplam 30.000 askerin izinli olmasını sağlamak, ancak 1.000'den az kişi bu hata durumunda olacak. Benzer şekilde, terin hedef durumu henüz on bin olması gereken aktif birikintilerle dolu değil. Adını açıklamak istemeyen Vysoina Bölge Askeri Komutanlığı askere alma merkezindeki askerlerden biri, “Ben, ortaya çıkan güvenlik durumuna yanıt vermek isteyen motive aktif bir subayım” dedi.


Orduda çalışmak uzaktan gelen insanlar için bile ilginç çünkü ordu, örneğin havacılık alanında çok fazla modernleşiyor, böylece orada en modern teknolojiyle tanışabilir ve çalışabilirsiniz, diye ekledi acemi.


Durum suç niteliğinde sahtekârlıktırDuvardaki öğrencilerden biri seksen yaşında bir öğretmendi. Bunu aktif mevduatlara uygulama olasılığını sordu. Bir tür vatanseverlik onuru, dayanışma duygusu, sorumluluk beni buna sürüklüyor. Muhtemelen bir savaşçıya ya da askere saygı duymam ama tıbbi yardım alanında senden yararlanabilirim, diye düşündü ona.


Askere girecek adayların en az 18 yaşında olması, en az eğitimli olması, sabıka kaydının bulunması, tıbbi ve psikolojik testlerden geçmiş olması gerekiyor. Sonra köşeye geçeceğim.


Değişen kadro, orduda profesyonel rütbe alanların personel dairesine aktarıldığını, muvazzaf görev alanların bölge askeri komutanlıklarına gittiğini, muvazzaf görev olması durumunda ise bu komuta altında asli bir göreve atandıklarını kaydetti. İlk bilgiyi örneğin doarmady.cz sitesinden alacağım.