Hayır Veselá, bu bizim Ledeč'imiz. Sakinler Vysočina Rozetinin üçüncü sırasından memnun kaldılar

YeFu

Global Mod
Global Mod
TV Nova uzun bir süre yayınlanacak olsa da 12 Mayıs Pazar günü Ledi'de halka açık gösterimi yapılacak. Nisan ayının sonunda Lede'deki spor salonunda iki kez prova edildi. Yaklaşık 280 kız çocuğunun bulunduğu salon her zaman tamamen doluydu. Kentin belediye başkanı Hana Horkov, dizinin ilk bölümünü izlediğimizi açıkladı.


Ledi'de yönetmen, kameraman ve senaristin yanı sıra bazı oyuncular da galayı sundu. Gösterimin ardından izleyiciler yaratıcılarla sohbet etti. Ledesk belediye başkanı, bu sonbahar ve kışın dördüncü ve belki de beşinci sri ile devam edeceğini söyledi.


Hana Horkov'a göre dizide kasabanın adının Lede olmaması bir koddur. Ama biz Ledeci ve çevredeki insanlar şehri dikkatle izliyor ve hayal kuruyor, hatta belki biraz da kendi çocuklarımıza karşı, belediye binasının kızına gülümsedik. Altyazılarda bile şehri perili.


Böylece Ledeska'ya bahçeli evlerini ve diğer arazileri inşaatçıların kullanımına sunan insanlar geldi. Şehrin kendisi bile size şahin avcılığı için arazi sağlıyor. Hana Horkov, bunu yapmanın herkes için unutulmaz bir deneyim, yeni bir deneyim olduğunu ve bir sonraki seviyeye geçeceğimizi ekledi.


Ana karakterlerin yanı sıra yan rollerde de çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor. Örneğin Ivana Andrlov, Robert Miklu, Pavel Soukup, Jan astn ve Jan Hrunsk. Zstv ve reisrsk ikilisi – Marek Najbrt ve Andy Fehu.


Martina Preissov, Saa Railov ve Marek Daniel yeniden epizodik rollerde yer alacak.


Porate, televizyonun meydan okuması Naten'den intikam aldıYaratıcı yapımcı Iva K. Jestbov, “Yaylaların bozulmamış yerlerinde çekim yaptık” dedi.


Bu nedenle TV Nova, izleyicileri, belki başka bir dizinin de yer alabileceği Vysoina Bölgesi'ndeki şehirlerin işgal edilmesiyle ilgili şirketlere ipuçları göndermeye davet etti. Odznak'ta olmayan satış köşeleri ve mimariyle ilgili. İzleyiciler TV ve Bionaut ürünlerini izleyebilir.


Seril şu anda Çek Cumhuriyeti'nin en çok izlenenleri arasında yer alıyor. TV Nova'nın jae'de gösterdiği ikinci bölüm ortalama 1.218.000 izleyici tarafından izlendi.


Vysoina'yı gerçekten beğendim ve ona geri döndüğüm için mutluyum. Kriminalist Dana Sklov'un temsilcisi aktris Monika Hilmerov, buraya tatile gitmeyi hayal bile edemiyorum dedi.


Meslektaşı aktör Patrik Drgel de Vysoina'ya aşık oldu. Bir yıl boyunca buraya gelemeyeceğim ve beni bir gece dışarı çıkarmak için buraya getirdiklerinde onu giyeceğim ve çok mutluyum, diye açıkladı.