İlköğretim sanat okulları çocukların baskısı altında, sanata ve piyanoya ilgi duyuyorlar

YeFu

Global Mod
Global Mod
Öğretmen mümkün olduğu kadar çok çocuğu anneleriyle birlikte dans odasına davet edecek. Başvuranın bir tanıtımı vardı. Test sırasında onlarla kavga ediyorum, zorlamadan, sizi ritmin içine sokuyorum, hareketlerde öncülük etmelerine izin veriyorum. Çocuklar için duydukları alkışı tekrarlayın. Bu, öğretmenin dans alanında yeteneğiniz olup olmadığını öğrenmesi içindir. Çeyrek saat sürecek.

Öyle olsa bile, temel sanat çarkı (ZU) için yetenek testleri şöyle görünebilir. Bu yıl onları Vysoin'de yemedi.

Jihlavsk temel sanat çarkı, her başvuru sahibinin çivi gönderirken seçebileceği geniş bir terim yelpazesi sunar. Çok basit, yetenek testi bağlantısının olduğu sayfaları açıyorlar. ZU Jihlava editörü Dana Fukov, ihtiyaç duydukları alanı bulduklarını, formu doldurduklarını, sınavlara gelecekleri saati ve günü seçtiklerini açıkladı.

Sonuncunun piyano çaldığını doğruluyor. Ve orada yetenek testi öyle bir şekilde yapıldı ki, Alman'ın şarkı söylemeye hazır bir halk köpeği olması gerekiyordu. Fukov, “Nasıl tonladığını duyabilmemiz için şarkıya eşlik etmesi gerekiyor” diye açıkladı ve piyano yetenek testlerinin genellikle en zor sınav olduğuna dikkat çekti. Üzerlerinde yapılacak ritim testini kaçırmayın.

Görsel sanatlarda çocuklar kendilerine verilen çalışmadan bir iki saat sonra kendi çizimlerini ve sınava girecekleri sandalyeyi getireceklerdir. Dans alanında yanınıza forma veya spor kıyafet almanız iyi olur. Editör, testlerde çocukların hareket konusunda ne kadar yetenekli olduklarını gösterdiklerine dikkat çekti.

ZU'da önemli olan eğriler değil vuka'dır

Onun da belirttiği gibi, bazen bukleler ve buklelerin karışımını doğururlar. Dolandırıcıların aksine burada akredite olan yayım programlarına göre sistematik eğitimimiz var. Çocukların konservatuvara gitmek istemeleri halinde temel sanat dersini tamamlamaları uygundur. Fukov, “Dak vuce onun için hazır” diye ekledi.

ZÜ'de yetenek testleri ne zaman yapılıyor?

• r Szava'nın üstünde 14 Mayıs ve 3 Nisan
  • Pelhimov 9 ve 14 Mayıs 14:30 – 17:30 arası.
  • Teb 10 Mayıs'a kadar tezgahlar kapalı
  • Cihlava Alana göre farklı olup, temel sanat çarkının sayfalarında alıcılar yer çivileri, yer çivileri için kendi terimlerini belirlerler.
  • Havelkov Brod 4 ve 7 Nisan

Çocuklardan bazıları tekneye binmezse, onlara göre sallar dolacak ve gidip sanat çarkına binmeliler. Ek anketler yapacağız, Jihlavsk ZU'nun editörü değişti.

Vee nad Szavou diğer alanlarda düzenli sayıda içki içmeyen kişi olduğunu kaydediyor; bu genel bir piyano değil. Rusya ZU'nun editörü Dana Foralov, her yıl düzenlediğimiz en büyük serginin görsel sanatlar alanında olduğunu ve bunların yaklaşık yüz tanesinin geçen yıl hiç katılamayacağını söyledi.

N'ye göre ustalar müzik alanında, özellikle akordeon veya as enstrümanı çalarak eğitim alma fırsatına sahipler. Foralov, oraya ulaşma şansının olduğunu belirtiyor.

Testlere göre çocuklar çok çeviktir. Bazen konuşmaya başlıyorlar ve hiçbiri tek kelime edemiyor, ancak bu dikkat edilmesi gereken bir şey, diye devam etti. Rus okulundaki yetenek sınavlarının tarihleri 14 Mayıs ve 3 Haziran'dır.

Pelhimov'da çocuklar dönem öncesinde bile davet ediliyor

Pelhimov'da 9 ve 14 Mayıs'ta saat 14.30'dan 17.30'a kadar yetenek seçmeleri var, ancak edebiyat ve drama alanında bu seçmeler yalnızca ilk alternatif dönemde yapılabilir.

Sonuçları mayıs ve nisan aylarında açıklıyoruz. ZU editörü Ji Va, Pelhimov'da, kadınların Mayıs ayı sonuna kadar çocuklarının kabul edilip edilmediğini bileceklerini söylüyor.

Diğer derslerde olduğu gibi burada da ilk ders piyano çalışmakla ilgili. Sağlamdı ve piyano en büyük şeydi. Va, yüksek kalitede profesyonel bir öğretmen bulmak zor ama bunu yapabiliriz dedi.

Pelhimov'da bu yıl çeşitli alanlardan 75 mezun mezun oldu, yani yaklaşık bu sayıda çocuk bisiklet alabilecek. Ve büyük bir yemek için hazırlanmanız gereken tek şey piyano değil. Normalde sanat departmanında yirmi kadar çocuğumuz var, bu da onları alamayacağımız anlamına geliyor, diye açıkladı Va.

Hatta köpek Ev Pelhimov'un çarkı iki dönemlik yetenek sınavı sunuyor, onların dışında da katılabilirsiniz, ben de bir kontenjan doldurabilirim ve onu da ön döneme davet edebilirim. Ji Va, yetenek testinin aday başına yaklaşık on dakika ve çeyrek saat sürdüğünü belirtti.

Brodsk ZU Smyce'den ayrılmak üzere

Bu yüzden Havlkov Brod'da yetenekleri desteklemeye hazırlar. Enstrümanlar çok dengeli, sadece piyano değil akordeon ve klasik gitar da büyük. Bizim için ilginç olan Smyc şubemizi Havlkobrodsk'a taşımak istememiz. Editör Zkladn umleck koly JV Stamice Havlkv Brod Jindich Macek, Pibyslav'daki şubede de bu durumun geçerli olduğunu, yani her kiracının dahil olduğunu söyledi.

Alanlara yönelik yetenek testleri 4-7 Haziran tarihleri arasında burada yapılıyor. Birisi başaramazsa, yetenek biletleri ilk hafta z'de olacak. Öğretim yılı sonunda kaç çocuğun okulu bıraktığını göreceğiz ve sonra tam olarak kaç yer kaldığını bileceğiz. Macek, ervnov yetenek sınavına sessiz bir günde yürüyerek kaydolmanın mümkün olduğu gerçeğiyle, turun ilk haftasında bu yerleri doldurmanın mümkün olduğunu açıkladı.

Tebsk'teki temel sanat çevresinde bu yıl piyanonun yanı sıra, oradaki editör Eva Vakov'a göre çok popüler olması gereken gitarı da çalacağım. Beş buçuk yaşındaki çocuklara yönelik yeni ıslah çalışma merkezi “Mal úlenc uren”in de popüler olduğunu ekledi.

Burada da kapasite nedeniyle yeteneğin reddedilmesi gerekiyor. Pevis urit ekme. Kadoron kapasite nedenlerinden dolayı ikimiz arkamızda kalacak. Yetenekleri olmadığından değil. Ama öyle olmalı ki onlardan tatillerle ilgili haber alacağız. Vakov, eğer bize yer açılırsa onlarla iletişime geçeceğimizi kaydetti.

Tebi'de yetenek seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor ve 10 Mayıs'ta sona eriyor. Ancak şubelerden birinin kapasitesinin dolmaması ve kuyrukta başka adayın bulunmaması durumunda, bu süre geçtikten sonra bile kurumun ikinci tur sınav duyurusu yapması söz konusu olabilir.

Öyle oldu ki, okul yılının başında dans alanında ek sınavlar yaptık. Vakov, “Bu nedenle, birisi zamanında gelememişse, bu tür haberleri öğrenebilecekleri web sitemizi takip etmelidir” diye tamamladı.