Jihlava yakınındaki otoyolun altındaki alt geçit tuvalet görevi görüyordu. ŘSD kapatmayı tercih etti

YeFu

Global Mod
Global Mod
Tekrarlanan suç faaliyetleri nedeniyle Pvov'un yanıtları arasındaki süreç kapatıldı. Lambaların çalınmasıydı, yine sakallıydı. Yollar ve Yollar Editörlüğü (SD) Sözcüsü Ji Vesel, buranın aynı zamanda uyuşturucu bağımlıları ya da evsizlerin buluştuğu, buraya yerleşen ve akşam ihtiyaçlarını karşıladığı yer olduğunu söyledi.


Ona göre bu olumsuz deneyimler nedeniyle yaklaşımın tamamen yıkılmasını düşünüyor. Vesel, nihai karar verilene kadar bu konunun tartışılacağını da sözlerine ekledi.


Borç tüneli hakkında işletme döneminde bile pek bir şey bilinmiyordu. Giriş, Brno yönünde, üzerinde sıra sıra eski evlerin bulunduğu yol geçişinin sembolik alanının yakınındaydı. Bu taraftan çatılı merdivenler, kulenin alt geçidine çıkıyor. yakın zamanda onarıldı.


Alt geçidin açıldığı dönemde orada yürümek kesinlikle hoş bir deneyim değildi. Cevaplardan pek çok kişi burayı tuvalet olarak kullanıyordu. Başlangıçta otoyolun 111. km'sinde insanların diğer taraftaki Pvov köyündeki benzin istasyonuna gitmesine olanak sağlanması gerekiyordu. Artık yolun her iki tarafında da benzin istasyonları var.


Güneşe çıkma sebebi ortadan kalktıAlt geçit 1980 yılında yapıldı. SD'ye göre bu, derenin yolun sağ tarafından sola yönlendirilmesi zorunluluğundan kaynaklanıyordu. Bu binanın aynı zamanda Bay Potok için bir alt geçit olarak kullanılmasına karar verildi, bu nedenle Jan Studeck tarafından SD konuşan olarak tanımlandı.


Ancak 2012 yılından bu yana SD, birçok sorun nedeniyle alt geçidin bakımını yapamadı. Buna ek olarak, Schengen anlaşmasının imzalanmasının ardından Çek yollarındaki yüksek uluslararası yük trafiğiyle birlikte geçiş yolu günlük olarak tuvalet olarak kullanıldı. Ve bu, yolun her iki tarafında da sosyal hizmetlerin bulunmasına rağmen.


Ve her iki cevap da sürücüler için aynı donanıma sahip olduğundan, yolun altından bir taraftan diğer tarafa yürümek için hiçbir nedenleri yoktur. Dördüncüsü, hiçbir yedek parça takılmamıştı, işçiler tüneli sadece vkallardan temizlemekle kalmadı.


Slovakya'daki ilk yabancı benzin istasyonuPvov'da otoyolun üzerindeki bu yer de ilginç çünkü 1991'de eski Slovakya'daki ilk yabancı erpac istasyonu burada açılmıştı. Avusturyalı MV şirketi tarafından yaptırılmıştır. Editör Rudho ilk olarak on yıldan fazla bir süre önce tuvaletin kendisini pompa başında nasıl etkilediğini anlatmıştı.


Raporda, arka taraftaki misafirperver olmayan ve mükemmel donanımlı tuvalette 15 kron karşılığında duş alabileceğiniz belirtildi. O zamanlar yolun sadece bir tarafına yeni bir pompa inşa edildiğinde alt geçit muhtemelen mantıklıydı. Ama çok geçmeden diğer türe de karşı çıktı.


Ostrava'da D1 hücresi için sadece iki metro var.