Kavşakta akıllı trafik ışıkları bulunacak. Sürücüler Brod baypasının yavaşlayacağından korkuyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
Yoğun kavşağa trafik ışığı sinyali yerleştirme fikri, güneydoğu çevre yolunun inşası sırasında belediye binasının liderliği tarafından yoğun bir şekilde desteklendi. Potalo'da trafik yoğunluğunun büyük oranda artması ve ara sokaklardan girişin sorunlu olması benim için büyük bir artı oldu.


Uzun yıllardır bu yörede yaşayanların, özellikle de İkovalıların, kiovatka konusunda bir şeyler yapılması yönündeki baskılarını dinliyoruz. Prmyslov çevre yolunun ötesinde nasıl büyüyeceğini biliyor, yeni işler yaratılıyor, oraya daha fazla araba gidiyor. Şehir için trafik ışıklarının tanıtımını yapan belediye başkanı Libor Honzrek, bu nedenle daha fazla büyüme potansiyeli bulunduğunu açıklıyor.


SD hiç kavga etmedi ama sonunda kabul ettiTrafiğin yoğun olduğu yerlerde sütunlar oluşuyor. Yoğun trafik nedeniyle oraya ulaşmak uzun bir dakika sürüyor. Honzrek, özellikle hem ikov'dan hem de przysły zna'dan sola dönmenin neredeyse imkansız olduğuna dikkat çekiyor.


Bypassın sahibi olan Karayolları ve Karayolları Müdürlüğü'nün trafik ışıklarının konulması fikri ise reddedildi. Halefleri, böyle bir yola trafik ışıklarının yerleştirilmemesi gerektiğini, bunun yalnızca trafiği yavaşlatacağını ve yan geçidin değerini düşüreceğini iddia etti. Ancak sonunda intikam tartışmalarına boyun eğdiler ve sağcı kiovatka'ya izin verdiler. Eserler yaklaşık sekiz buçuk milyon krona mal olacak.


Birçok fikir var ama kararlı kalın. İkov'da yaşamayanlar ve her gün ara sokaklardan araç kullanmayanlar trafik ışıklarını eleştiriyorlar.


Baypas için trafik ışığı yeterince iyi değil. Ana uygun bypass olması gereken trafik akışını acımasızca durduracaktır. Çevre yolundan şehre dönene kadar ekibi yönlendirmek için Karel Kadeka, şehrin Facebook profilindeki tartışmaya katıldı.


O zamandan beri Brod'daki trafik en azından biraz aktı, peki bunu tekrar durdurmak için yeni trafik ışıklarına ihtiyacımız var mı? İleriye gitmek yerine bir adım geri attı, Jan Mlkov bile trafik ışığı kurulumundan memnun değildi.


Muhtemelen kamyon tartıştıktan sonra çalışmaya başlıyor. Kiovatka oldukça dik bir tepe üzerinde yer almaktadır. Özellikle kış aylarında, bazı yüklü araçlar için ilk çalıştırma sorun olabilir. Ve arkalarındaki aptallar acı çekecek. Tom Venc, baypas boyunca maksimum elli kilometre hızla keyifli bir yolculuk olacağını söylüyor.


Trafik ışıkları trafik yoğunluğuna cevap vermelidirDönüş sinyal ışıkları ile donatılmış, ancak destekçilerim. Özellikle ara sokaklardan sık sık çıkanlar arasında. Örneğin Zdena Nevoralov, Pica'daki Konen yönünden yan yoldan geçilemeyeceği konusunda uyarıyor, bu yüzden trafik ışıkları var.


Honzrek'e göre bunlar akıllı trafik ışıkları olarak adlandırılıyor ve araç sayısına göre hangi yöne girilmesi gerektiğini değerlendirebiliyorlar. Açık öncelik bypass olacaktır.


Trafik ışıkları yakındaki Chotboská Caddesi kavşağına benzer şekilde çalışacak. Belediye başkanı, bunların alt yeşil dalgaya bağlanmayacaklarını, belirli yönlerdeki trafik yoğunluğuna cevap vereceklerini de sözlerine ekledi.


Ayrıca yaya geçidi ve aydınlatma da olacakBinanın uzunluğu birçok fikri hazırlıksız yakaladı. Şehrin internet sitesine göre, trafik ışıklarının kurulumu ve ilgili kısıtlamaların ağustos ayı sonuna kadar sürmesi gerekiyor. Ancak Libor Honzrek'in işaret ettiği gibi mesele sadece sütunları dikmek değil. Doğru dönemde tüm kiovakada önemli değişiklikler olur.


Yarıçapı hafifçe ayarlayın, takviye boşaltılabilir. Sanayi bölgesinden çevre yoluna doğru Kyjovsk caddesi açılacak, aşağıdaki işletmelerin girişleri yapılacak ve kaldırımlar yapılacak. Kamu aydınlatması eklenecek ve yaya geçidi de yenilenecek.


Honzrek, burada çok sayıda insan çalışmaya gidiyor, etrafta güvenli bir şekilde dolaşmanız gerektiğini savunuyor. Eleştirmenler, köpeğin kiovatkanın yaklaşık iki yüz metre yukarısında aslanın yanından geçtiğine dikkat çekiyor. Ama belediye başkanının ofisine göre çok uzakta, üstelik bir tepede. Sektörün alt yarısına kim ulaşırsa hayal kırıklığına uğramayacak. Levka navc yeniden yapılanma nedeniyle yakında kapatılacak.


Duvarın köşesindeki mevcut inşaat çalışmaları trafiği kısıtladı. Çevre yolunda geçici trafik ışıkları vardı, bu da Kyjovsk Caddesi'nden 38 numaralı yola çıkmanın mümkün olmadığı anlamına geliyor, cadde Konen Caddesi yönünde tek yönlü, diye ekledi Ulaştırma departmanından Veronika Novkov. belediye meclisi.