Mavi çizgilerin krallığında ücretsiz park yeri mi var? Belediye binası memurlara yer ayırıyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
Bu otoparklardan ilki Hlubok Caddesi'ndeki belediye binasının hemen yanında. Pek çok yer var ve mesai saatlerinde genellikle dolu oluyor. Belirtilen alan Ulaştırma Bakanlığı'nın arkasında, otobüs durağının yakınındadır. Belediye çalışanları, hayvanat bahçesinin üstündeki otoparka araçlarını ücretsiz olarak park edebilecek. Ve bunu belirlenen saatlerde, belirlenen yerlerde. Bunun için herhangi bir ücret alınmaz. Belediye binası sekreteri Even Zmek, “Evet” diyen kişinin kartı alacağını söyledi.


Çalışanın ücretsiz pozisyonda olmamasıAncak belediye binasının kadrosunda yaklaşık dört yüzden fazla şehir polisi olduğundan, yiyebildiğim her kadın çalışan değişim alanlarında başarılı olamayacak. Zmek, burada intikam sayısının sınırlı olduğunu ekledi. Basit bir şey: bedava park etmek, plakaların üzerine saklanmak, yüzlerce çalışan var. Yani şu kurala göre işliyor: Kim iki tane içerse park eder.


Jihlava'nın uzun vadeli park sistemindeki değişiklikler ışığında temsilci Radek Hoek (STAN) gecikmeyi eleştiriyor. Belediye çalışanlarına ayrılmış alanlar olmasını istiyor. Hoek, “Ben sadece birkaç mekanı halka açık olarak kullanma fırsatının da olması gerektiğini düşünüyorum” dedi.


Belediye Meclisi Üyesi David Beke (ODS), eski Brno köprüsünden saptığınız hayvanat bahçesinin üstündeki belediye otoparkının yeni mavi işaret sistemine dahil edileceğini söylüyor. Bundan önce oradaki otoparkın yeniden inşasına hazırlanıyoruz. diyor Beke. Bu sayıdaki yerler artık hafta içi sabah 7:00 ile öğleden sonra 14:00 arasında Belediye Binası için ayrılmıştır. Asın geri kalanında, burası herkes için bedava bir vazo alanı.


Hlubok caddesindeki sulh hakiminin yakınındaki alanı Guesto restoranının arkasındaki özel ücretli otoparkın hemen yanında bulabilirsiniz. Sekreter Zmek'e göre kamuya açık bir iletişim yok. Meclis Üyesi Beke, buradaki belediye binasının çalışma saatleri dışında gerçekleşen düğünler ve diğer etkinlikler için de kullanıldığını ekledi.


Beke, belediye binasının otoparkının gece ve öğleden sonraları da halk tarafından kullanılabileceğini göz ardı etmiyor. İhtiyaç duyulduğunda bunu yapabildik. Meclis üyesi, “Mümkün olduğu kadar mevcut tüm alanları kapsamaya çalışacağım” diye ekledi.


Maviyi bilirsinSekreter Zmek'e göre bugün belediyeye ayrılan bazı kasabalar mavi papağanlarla çevrili. Sen Jakubská nmst'tesin, dedi sekreter.


Kışın Tyrov Caddesi'ndeki Sokol'un altındaki otopark belediye başkanı için temizlendi. Bahardan sonra sokaklar nergis mavisi nehirlerle kaplanır.


Halk için henüz karar verilmeyecek olan şey, otobüs durağının yakınındaki Tyrov Caddesi'ndeki Ulaştırma Bakanlığı'nın arkasına park etmek. Belediye binasının yanı sıra buradaki alan da Politeknik Üniversitesi'nin ihtiyaçları için temizlendi. Even Zmek, orada üst düzey bir şirketle sözleşmemiz olduğunu tweetledi.


Ve birisi bir şey almaya gittiğinde belediye başkanının ofisine çıkma fırsatını hatırladı. Bilgi merkezinden belirli bir durum için özel bir giriş kartı alabilirsiniz. Daha sonra iki belediye binasının arkasına park ediyorsunuz, diye ekledi sekreter.