Önündeki araca kasten çarpıp hendeğe itti, sürücüye 10 yıl hapis cezası

YeFu

Global Mod
Global Mod
resimli resim
| Fotoğraf: Leila Hamdanov, iDNES.cz için

Jihlavsk'taki Imanov yakınlarında bir tür melezde alışılmadık bir olay meydana geldi. Hlvkovo'ya giderken bir Audi Q7 kullanıyorum ve bir Honda sürücüsü beni geçti.


Hemen bulmaya başladı. Kaza polisi Jana Kroutilov, hız yapma veya yol kenarına gitme hayalinin bu fikrine yardımcı olmadığını söyledi.


Öte yandan Audi markasının agresifliği de giderek arttı. Olay, Honda'ya arkadan çarpıp önüne itmesi noktasına kadar geldi. Kroutilov, Honda sürücüsünün yolda arabaya çarpmak için çok uğraştığını ve bir hendeğe doğru ilerlediğini ekledi. Audi'deki mağdur, kaza yerinden uzaklaştı, daha sonra aracı durdurup uzaklaştı.


Idi Honda kazadan sonra araba aramak zorunda kaldı. Tekrar tekrar maruz kaldığı tehlikeli manevralar nedeniyle yaralanma tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Polis sözcüsü, esas olarak Yahudi yetenekleri sayesinde bu şekilde gerçekleşmediğine dikkat çekti.


Bu suç teşkil eden tehditler ve on yıl hapis cezası içinDiğer insanlar sayesinde polis saldırgan aptalın izini sürmeyi ve tembel sürüşünü izlemeyi başardı. Çağrıya cevap verdiler ve gerekli ifadeyi verdiler.


Polis komisyonu ceza aldı. Idi hemen cezai suçlamalarla suçlandı. Jihlava suç grubunun lideri Jakub Pivoka adlı bir kararın infazında başka şeylere zarar verme ve reşit olmayan bir kişinin suçlamasına göre özel bir cinayete teşebbüs suçu işlemekle suçlanıyor.


Direksiyon başında yapacak bir şeyi olmadığı için karar verememekle suçlandı. Sonbaharda mahkeme onun tüm motorlu taşıtları kullanmasını yasakladı ve beş yıl hapis cezasına çarptırıldı. Idi'nin geçmişte cezai bir mahkumiyeti vardı. Kroutilov, muhtemelen araba kullanırken alkolün etkisi altında olduğunu ekledi.


Bu onun içinde güçlü bir içkiydi. Ve öyle ki hakim sunulan teklifi kabul etti ve yalnız aptalı hapse gönderdi. Orada, tehdit edildiği ve on yıl hapis cezasına çarptırıldığı halka açık bir hapishanede bulunuyor.


Honda aracının değeri çeyrek milyon krona ulaştı. Kod, sanığın aracı aldığı Audi'nin sahibi tarafından oluşturuldu.


Olayın başına


Olay, Jihlavsk'ta Imanov ile Hlvkov arasındaki yolda meydana geldi.


Haritalar © SHOCart ve OpenStreetMap'in yazarı tarafından sağlanmaktadır. SHOCart şirketi, turist ve bisiklet haritaları ve atlaslarının geleneksel bir yayıncısıdır. şeyler
www.shocart.cz