Özel mod mu? Kameralı izleme arabası, hiçbir işinin olmadığı yerlerden geçti

YeFu

Global Mod
Global Mod
Bir nisan sabahı, Srzna ve Havlková Sokakları arasındaki, ardından da eski matbaa ile eski Tesla arasındaki patikada ilerliyordu. Arabaların oraya gitmesine izin verilmiyor.


Peki kamera bir çeşit sarı modda mı hareket ediyor? Web sitesinin editörü Stanislav Matera, giriş yasağı ödeseniz bile oraya arabayla gitmeyin, böyle bir karşılaştırmanın bir daha olmayacağından emin olacağını söyledi.


Mayıs ayından bu yana Mstsk polisi araçları izleme işlevine başladı. Otopark doluluk takibi ve incelemenin yanı sıra araç yeniden çalıştırılarak araçta hasar olup olmadığı kontrol edildi ve durduruldu.


Kentin tüm merkezinde surların yıkılışını görebilirsiniz. Bu, Mavi Nehir dışında uygun yerlerde mümkün olduğu kadar durmanın mümkün olduğu, ancak durmanın mümkün olmadığı anlamına gelir. Matera, durduğunda sürücünün arabasından hiç uzaklaşmaması gerektiğini söyledi.


Belediye binasına göre, bu kuralları açıklığa kavuşturmak için duvarların yıkıldığına dair işaretler sergilendi. Belediye polisi, otopark denetiminde olduğu gibi duvar hasarlarının denetimi için de yirmi dakika toleransla çalışacak.


İzleme aracı her zaman park halindeki her aracın yanından iki kez geçecek ve en az yirmi dakika sonra bunu belgeleyecektir. O zaman sadece bu iki geçiş nedeniyle duvarların yıkılmasına karşı suç doğacaktır. Şehrin belediye başkanı Petr Ryka, habere göre şehrin merkezinde kurallara uymayan ve başkalarını rahatsız eden birçok insanla karşılaşacağız.


1.200'den fazla kural ihlaliHasar, siz tek geçişte kontrol edene kadar arabayı izlemeyi durdurdu. Her iki tür ihlalin de belediyenin bilgi sisteminden önce aracın kamera sistemi tarafından belgelenmesi ve burada editörün kontrol etmesi. Aşağıda oluşturulan ve araç operatörüne gönderilen bir çağrı yer almaktadır. Sözcü Aneta Hrdlikov, sistemlerin tamamen otomatik olduğunu ve performanslarının birkaç düzine sayfa ve girişin çalışmasına bağlı olduğunu söyledi.


Loskho Jna'dan Jihlav'da kameralı bir araba sürüyor. Yaklaşık 2.500 kilometre yol kat ediyor, doluluk durumunu kontrol ediyor ve yaklaşık 185.000 park yerini kontrol ediyor. Hrdlikova, şu ana kadar kitlenin park kuralları ihlallerine ilişkin yaklaşık bin iki yüz belge oluşturduğunu belirtti.