Otomobil kaldırıma çıkarak 3 kişiye çarptı. Kadın hayatını kaybetti, iki torunu da yaralandı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Vysoina Bölgesi Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri sözcüsü Petr Janek ve polis sözcüsü Michaela Lbrov, kazanın öğleden sonra 14.30 civarında meydana geldiğini bildirdi.

Otomobil yoldan çıkıp yayaya çarptı, polis soruşturmayı sürdürüyor. Suçun işlendiği akşam ve kazanın meydana geldiği koşullar eten konusudur. Lbrov, Idia'ya negatif sonuç veren bir nefes testi yapıldığını söyledi.

Saldırıya uğrayan kadın, aldığı darbelerle hayatını kaybetti. Köpeğin canlandırılması onu kurtaramadı. Janek, diğer kişinin yaralıyla birlikte uçakla Brno'ya nakledildiğini, hafif yaralı annenin ise doğrudan Brno'ya nakledildiğini söyledi.

Hem kazalar hem de her iki çocuk da yakın bir ilişki içindeydi. İki küçük torunu olan bir büyükanneydi. Slavice belediye başkanı Pavel Vabuchta onu kişisel olarak tanıdığımı açıkladı.

İddiaya göre, köyün merkezinde itfaiye istasyonunun yakınında yayaların bulunduğu bir araç çarptı. Polis hemen benden kaza mahallinin kamera raporunu istedi, tabii ki onlardan aldım dedi.

Kayıt artık polisin yoldan çıktıktan sonra arabayı bulmasını kolaylaştıracak. Bu fikri biliyorum, kahretsin onu burada bizim evde gördüm. Vabuchta, bunların yüzde 99'unun köyde çalışan Ukraynalılar olduğunu söyledi.

Ayın 4'ünde öğleden sonra meydana gelen trajik olay tüm Bülbül'ü etkiledi, kazaya neden olan etkenlerden biri de halk arasında cam ve patlayan lastik var.

Haritalar © SHOCart ve OpenStreetMap'in yazarı tarafından sağlanmaktadır. SHOCart şirketi, turist ve bisiklet haritaları ve atlaslarının geleneksel bir yayıncısıdır. şeyler www.shocart.cz