Pakov'daki kale parkının duvarı iki yaşlı vatandaşın üzerine düştü, biri ağır yaralandı

YeFu

Global Mod
Global Mod
Pakov'da milli parkın duvarını hissetti. Düşen taşlar, duvarın altında bir bankta oturan iki yaşlı kadını buldu ve dışarıda onları yaraladı.
| Fotoğraf: Polis R

Öğleden sonra bir Alman parkında yere yığıldı. Polis sözcüsü Michaela Lbrov, duvarın bir kısmının o sırada 80 yaşındaki iki yaşlı kadının oturduğu bankın üzerine düştüğünü söyledi.


Siviller yaralandı. Yaralardan biri şiddetliydi, baş ve gövde bölgesinde bir yaraydı. Vysoin Tıbbi Kurtarma Servisi sözcüsü Petr Janek, onu uçakla Çek Cumhuriyeti'nin Budjovice kentindeki hastaneye kaldırdık dedi.


Kadın tipi o kadar da kötü yaralanmamıştı. Ne yazık ki ambulans onu Pelhimov'daki hastaneye götürmek zorunda kaldı.


Neden öldüğü henüz belli değil. Polise dikkat edin. Lbrov, “Atları zimmete para geçirme ve ihmal nedeniyle haciz nedeniyle tutukladık” dedi.


Parkın tamamı yıkılırken, parkın Pacova Belediyesi'ne ait olduğu da ortaya çıktı. Ancak belediye başkanı Tom Kocour olayla ilgili daha fazla ayrıntı vermedi.


Yalnızca olayın aşağıda gerçekleştiğini doğrulayabilirim. Koçour, duvardaki pinlerin kapalı olduğundan daha fazla bilgi veremem dedi.Haritalar © SHOCart ve OpenStreetMap'in yazarı tarafından sağlanmaktadır. SHOCart şirketi, turist ve bisiklet haritaları ve atlaslarının geleneksel bir yayıncısıdır. şeyler www.shocart.cz