Pelhřimovska'da 12 hektarlık orman yandı, bir helikopter havadan su atıyordu

YeFu

Global Mod
Global Mod
Yirmi adet su jeti söndürmenin yanı sıra bunu havadan da yapıyoruz. İtfaiyeci Petra Musilov öğleden sonra yaklaşık çeyrek ila dörtte bir civarında yangına birkaç el ateş edildiğini ve yangında kimsenin yaralandığı konusunda hiçbir bilgisi olmadığını söyledi. Sorunu anlattım ve resim verdim.


Şehre giden MF DNES editörüne göre ormanın derinliklerindeydi. Kenarından hiçbir görüntü yoktu. Ormanın içinde, Horn Cerekv ile Hbcm arasındaki demiryolu hattının yanındaki küçük bir ormanın yanındaki çayırda olduğunu söyledi.


Altımda su torbalı itfaiye helikopterleri dönüyor. Editör, uzun hızlı devre olduğunu bildirdi. Ormanın kenarında yaklaşık yedi veya sekiz itfaiye aracı görülüyor. Bu bir onur. Hayır'ı görmek ama evet'i onurlandırmak.


Bugün demiryolu hattında kar yağıyorduKentin belediye başkanı Milan Kunst'un (Spolen 2022) açıklamasına göre, bugün ormanın yakınında demiryolu hattında çalışma vardı ve orada kaynak yapıldı. Ayrıca Ohe, ormanın yakın zamanda hasat edilmiş bir alanına da yayıldı.


Bugün ormanın dar kesiminde şirket parkurdan sağa dönmüş ve orada yangın çıkmış, yani faaliyetten kapılmış olması kuvvetle muhtemel. Ama tabii ki canavarların günü henüz gelmedi, dedi Kunst.


Alevler, iki hafta önce 4 bin yeni ağacın dikildiği genel ormanı da kül etti. Kunst'un jet kodunu tahmin etmek istemedi.


İtfaiye ekipleri şu anda olay yerine gelerek yangına müdahale ediyor. Beşinciden sonra MF DNES editörü, ormanın içinde, dolayısıyla çok fazla alan olduğunu, ormanın her iki tarafındaki alanın da ağaçlandırılmış olduğunu söyledi.


Yaylalar da dahil olmak üzere Çek Cumhuriyeti ülkesinde, Çek hidrometeoroloji departmanı tarafından yayınlanan bir hava durumu uyarısı bulunmaktadır. Uyarı sonuna kadar sürer.