Poustě istasyonu, Polygon mağazası. Polisin Jihlava yakınlarında bir eğitim kasabası var

YeFu

Global Mod
Global Mod
Bir ray üzerinde demiryolu vagonları var. Kapıları biberle sıvanmış ve şu yazı var: Vz zamen, girmeyin. Buna ek olarak, basit bir kırmızı tuğlalı bina ve vagon tamponlarının birer metre gerisinde her iki tarafı da kör olan iki demiryolu hattı vardı. İnmek için yurdun yaya köpeğine biniyorsunuz. Demir çekirdeğin basit bire-bir modeli.


Lesch'te, Tet ile Stonaov arasında, Pout adı verilen kty 678 yakınındaki bölgedeyiz. Sosyalizmde mobil füze sistemlerinin fırlatma rampaları için bir depo binası vardı. 2005 yılından bu yana bölge, eğitimini burada yürüten Çek Cumhuriyeti Polisi tarafından devralındı.


Bir yıl boyunca eski Pout füze üssü tanınmayacak kadar değişti. Piblin için 200 milyon kron (sayı iki tarihe göre piblindir, resmi Fin elçisi kamuya açıklanmadı, not editörü) polisin burada eşsiz bir modern eğitim sahası inşa ettirdi. İnsanlar bunu ilk kez bir hafta önce, Vysoiny deposunun bölgede olduğu sırada görebilmişti.


Ndra modeline ek olarak, örneğin yer altı otoparkı, açık havada oturma alanı olan bir pub, çardaklı ve paravanlı bir bar içeren bir süpermarket modeli bulunmaktadır. Ve böylece, farklı balkon türlerine sahip bir ortaçağ binası, bir kuyumcu dükkanı ve bir çilingir dükkanının bulunduğu bir kasaba, bir demiryolu geçidi modeli ve iki dairesel turnike de dahil olmak üzere farklı yol ve arazi türlerine sahip genişleyen bir yol çokgeni.


Durak ve köy sonu tabelalarını kaçırmayınOrganizasyon ülkede benzersizdir. Resmi adı Jihlava Eğitim Merkezi olan Jihlava Polis Dairesi'nin editörü Martin Souek, öncelikle polis eğitimi için kullanılması gerektiğini, ancak Entegre Güvenlik Sistemi üyeleri tarafından da kullanılabileceğini söyledi. Çokgen surat asın.


Tesislerin inşaatı 11 ay aradan sonra geçtiğimiz kasım ayında tamamlandı. Polygon denetimi geçti ve şu anda deneme işletiminde.


Burada pilot tatbikatlar yapıyoruz. Souek, Arel'in yeni olması nedeniyle eğitmenlerin alanın özelliklerine uygun olacak şekilde son alıştırmaları henüz ayarlamadığını söyledi.


Kompleksin girişi, Pout yazıtıyla köyün sonunu bildiren küçük bir trafik işaretiyle esprili bir şekilde işaretlenmiştir. Benzer bir işaret, ancak çapraz olarak kırmızı bir yazıtla birlikte, ayrılma fikriyle ters yöne doğru ilerliyor.


Girişin solunda, buradaki herhangi bir depodan geriye kalan tek yer olan yer roket deposunun orijinal binası var. Böylece, beton levhalardan yapılmış yüksek duvarlara ek olarak, paslı dikenli tellerden yapılmış bir çitle dışarıdan korunmaktadır. Souek, gelecekte binanın zemin katını yenilemek istiyoruz dedi.


Girişin sağında iki katlı bir bina var ve burada polis binaya ikiden farklı bir şekilde, örneğin balkonlardan girme alıştırması yapacak. Binanın zemin katında bar ve çardak bulunan resepsiyon modellerini bulabilirsiniz. İşte bölgedeki bugüne kadar mobilyalarla donatılan küçük yapılardan bazıları; aksi takdirde genellikle tamamen boşturlar.


Vagonlarda taraftara komplo varSouek, örneğin uygun olmayan fanların toplu taşıma yoluyla taşınması konusunda eğitim için raylar ve vagonlar kurduk, diye ekledi.


Ndra'da sokakları ve yer adlarını simüle eden konteyner hücrelerden oluşan bir kasaba var. Demiryolu geçişi var. Poligonun üçüncü tarafını geniş bir taç dairesi bulunan bir asfalt alan takip ediyor.


Eski füze alanlarından birinde, orijinal taş duvarlardan yalnızca kalın kablo kalıntılarının çıktığı, iki yıl önce roket ordusunun Batı'dan düşmana saldırdığı Pout poligonunu kullandı.