Suaygırları Süper Kupa'da da başarılı olmak istiyor, Güney Amerika'da takviye arayışına girdiler

YeFu

Global Mod
Global Mod
Kaybedenin bile Süper Kupa'ya gideceği başından beri belli olduğundan, burası için yarışmadan önce tüm yabancılarımızı eve gönderdik ve kendi oyuncularımızla oynadık, diye açıklıyor Nellie. Madalya istiyorduk ama bunu büyük bir hayal kırıklığı olarak görmüyorum. Bu sene madalya alamadığımız takdirde hayal kırıklığı yaşarız.


Veden Groch bu yıla bir darbe indirdi. Arjantin'de oyunu hemen buldunuz. Nella'nın yanında geçen sene olduğu gibi atıcı Matias Etchevers Larraburu ve geçen sene ekstra ligin en iyi çaylağı seçilen yakalayıcı Juan Cruz Garolini var. Ve bu sefer Arjantinli temsilci Conrado Zanutinni de onlarla birlikte içki içiyordu.Softbolcuların Havlkova Brodu ve Beclava karşılaşmalarından bir an.Havlkobrodsk takımına, Kunovice'nin ev sahibi kadrosundaki 23 yaşın altındaki iki oyuncu, atıcı Maty Zelinka ve dış saha oyuncusu David Vcha eklendi. Brod'un koçu, Kunovice'nin ekstra ligden düştüğünü ve milli takımdaki çocukların ekstra ligde oynama zorunluluğu olduğundan bizim için oynayacaklarını açıkladı.


Oyuncular, yaz tatilinin son haftasında (26-31 Ağustos) Prag'da oynanacak bir Avrupa kulüp turnuvası olan Süper Kupa'ya hazırlanıyor.


Bunu habercimizin oyunu verdiği önemli bir olay olarak görüyoruz. İki üst düzey temsilci, Chomutov'dan David Jaluka ve Most'tan Adam uta ve Venezüellalı atıcı Sivira Pimentel de muhtemelen Nelly'yi imzalayacak.


Pimentel, geçen yıl İspanyol takımının Beclava'ya 1:2 yenildiği Süper Kupa'da Magos Tenerife'nin finale çıkmasına yardım etmişti. Bu nedenle sezon sonuna kadar, hatta ekstra lig play-off'larına kadar bizimle kalmalı. Nelly, bu şimdiye kadar yaptığımız en iyi uğurlama olacak, diye düşündü.


Her iki maçta da (extralize ve Süper Kupa) Beclavi'nin şampiyonluğun favorisi olacağı açık. Dünyanın en iyileri arasında yer alan Avrupa'nın en iyi atıcılarından ikisine ve ülkemizin diğer iki temsilcisine, elit Nellie Jakub Osika ve Michal Holobrdek çiftine sahipler.


Bu yıl onlara katlanmak istediğimiz için yurt dışından oyunlar satın alarak onlarla rekabet etmeye karar verdik, bu bize hem ligde hem de Avrupa maçında yardımcı olacak, diye devam ediyor Nelly. Her yıl bu yoldan gitmek istemiyoruz çünkü yerimizi çok fazla yabancı alıyor. Ama bu sene için bir girişim, onu da Süper Kupa'yla birleştirdik.


Ekstra ligdeki oyuncuların son iki hafta sonundan sonra 4 galibiyet ve 2 mağlubiyetleri bulunuyor. Bu şekilde ilk sırada yer alırlar ve bu da play-off'lara ilerlemeyi garantiler.


Ama bu altı ay sonra oynanacak, bu yüzden artık bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorum, bu benim için açık, Nelly. Taban biraz dağınık, son iki tur z şeklinde oynanacak. Ancak sekiz takımdan altısı play-off'lara kalacak ve biz de kesinlikle orada olmak istiyoruz.


Suaygırlarını kurtarmak için en yakın şans Çarşamba günü, Svoboda Park'taki hit crack Joudrs'da (19:30'dan itibaren) performans sergileyecekleri zaman.
Havlkova Brod'lu softbol oyuncusu.Havlkv Brod da 24 Mayıs'ta Hippos Arena'da özel bir programın düzenleneceği aynı yarışmayla karşılaşacak. Hippos Arena'yı yine biraz sıvadık, son gelen haber ise bölgeyi kameralarla kapattığımız yönünde. Bir yandan güvenli ama aynı zamanda evdeki videolarımızın internette yayınlanabilmesi için altyapıda değişiklik yapılması gerekiyor.


Öncelikle Joudrs ile projeleri oynatacağız. Havlkobrod softball oyuncularının koçu, programı hazırlayacağız, ancak Suaygırları Günü olarak adlandırıldığı için bu bizim için en az olacak, diye söz verdi.