Židár toplu konutunda yalnızca kilit mesleklere yönelik yeni daireler inşa ediliyor

YeFu

Global Mod
Global Mod
r nad Szavou, başkentin dışında tercih edilen mesleklerden insanların bu tür konutlara sahip olacağı ilk köy olacak. Toplam 34 dairenin yer aldığı iki ayrı binadan oluşan Arel, inşaat çalışmalarının başladığı Szavsk Caddesi üzerindeki Klafar mahallesinde inşa edilecek.


Strateji, özellikle gerekli meslekler için konut bulunabilirliğini artırmaktır. Çek şirketinin (S) sözcüsü Filip Hrub, bu nedenle fiyatın her zaman ortalamanın yüzde yirmi altında olacağını garanti ediyoruz dedi. Şirket, dairenin sahibi olarak 50 yıl boyunca uygun fiyatlı konut rejiminde çalışmasını sağlayacağını zaten garanti ediyor.


Hrub, tüm bu süre boyunca, bir takım sözde gerekli mesleklerden belirli Almanların seçilmesinin yalnızca şehrin sorumluluğunda olacağını belirtti.


Rus belediye başkanı Martin Mrkos'a göre, gelecekteki sakinlerin seçimine ilişkin Finlandiya kuralları hâlâ oluşturuluyor, ancak temel ilkeler oluşturuldu. Belediye başkanı, dairelerin yüzde 80'inin temel kamu hizmetlerinin sağlanması anlamında toplumsal önemi olan seçilmiş mesleklere ait olması gerektiğini söyledi.


Lkai ve itfaiyeciler, ama edci ve utel de öyleBunlar polis memurları ve hemşireler gibi sağlık çalışanları, sosyal hizmetlerde çalışanlar veya çalışanlardır; yangın, polis ve kurtarmadan oluşan entegre güvenlik sisteminin bir parçasıdırlar. Ancak öğretmenler, eğitimciler ve gündelik çalışanlar da uygun fiyatlı konutlara erişebilir.


Konut birimlerinin beşte biri dışında sakinlerinin mesleki örgütlenmesi bu şekilde açıkça tanımlanmamıştır. Ama şunu da hesaba katayım ki, biz bir sanayi kentiyiz ve burada şirketlerde, işleyen bir toplum için baş belası olabilecek meslekler var Sayın Belediye Başkanı Mrkos.


Ve ona göre şehrin yerel ekonomisini işler hale getirmesi önemli olduğundan, dairelerin yüzde yirmisi çalışanlar tarafından belirli, önceden belirlenmiş saatler olmadan kullanılabiliyordu.


Belediye binası ayrıca personeli istikrara kavuşturmak ve barındırmak amacıyla Nový Mst na Morav'daki hastane için birkaç konut birimi ayırmak istiyor. Mrkos, hastanenin bölgesel öneme sahip olduğunu ve personel yönüne göre çalışmasının yine şehrin ve bölgenin çıkarına olduğunu kaydetti.


Ancak işbirliğinin ayrıntıları tıbbi tesisin yönetimine büyük katkı sağlıyor.


Nispeten kısa bir ulaşım mesafesi içinde uygun ve modern Alman konutları imkanı, kesinlikle hastane çalışanları için doğal bir avantajdır. Novoměstsk hastanesinde konuşan Helena Zelen Kov, teklifin aynı zamanda bazı boş pozisyonları işgal etmek için de bir motivasyon olabileceğini umuyoruz, dedi.


Ayrıca başvuru sahibinin daimi olarak ikamet etmesi şartı aranacaktır.Ancak belirli bir alanda çalışmak, daire kiralamanın tek şartı olmayacak. Örneğin, borçlunun, Rusya'da yoksa veya mülkün sahibi olamıyorsa, Rusya'da daimi ikametgahı kaydettirmesi gerekir.


Yatırımcı yeni bir ev inşa etmenin maliyetini 180 milyon kron olarak tahmin ediyor. İnşaat aynı zamanda Devlet Yatırım Destek Fonu'ndan sağlanan fonla da desteklendi. Hrub, DBS'nin 30 milyon kronun üzerinde elektrik sübvansiyonu ve 20 milyon kronun üzerinde imtiyazlı muamele için başvurduğunu özetledi.


Şirket, şehir, şehir ve özel sektör arasındaki ilk işbirliğini uygun fiyatlı konut arzını artırmanın etkili bir yolu olarak görüyor.


Rusya'daki ilk apartmanların 2025 yılı ortasında tamamlanması bekleniyor. Apartmanların inşaatı ve uygulaması, inşaat sektöründeki teknolojik yeniliklerde Orta Avrupa lideri olan Nema şirketi tarafından üstleniliyor. S., ticari ve kamu sektörüne yönelik betondan büyük yapıların gerçekleştirilmesi konusunda çok fazla deneyime sahip olduğumu belirtti.


Projenin temelini dev yapılar oluşturuyorProjenin temeli yüzde 80 prefabrik yapılardan oluşuyor. Hrub, bu sayede inşaat süresinin yarı yarıya kısalacağını ve aynı zamanda enerji ve emisyonlara da önemli bir yatırım yapılacağını ekledi. Tüm inşaat süreci yaklaşık beş buçuk yıl sürecek.


Sonuç, akustik, ısı yalıtım özellikleri ve diğer parametreler açısından geleneksel bir binanın özelliklerini aşan dayanıklı bir bina olacaktır. Nema şirketinin CEO'su Tom Nemrava, Rusya'daki vnmm projesini ideal bir konut sorunu ve her yönüyle geleceğin inşaat sektörünün bir örneği olarak yorumladı.


Binada ayrıca 24 yeni park yeri bulunacak. Daire ilk etapta Sprvac firması tarafından güvence altına alınacak, kadın koleksiyonundan çıkacak.r aynı zamanda ikov caddesindeki kendi binasını da tamamlıyor


Arsa üzerinde önümüzdeki yıllarda farklı konut tiplerinde çok sayıda apartman inşa edilecek. Gözlemevinin karşısındaki Okrun Caddesi'nde, elli yaşındaki insanlar için tam bir kooperatif yaşlı konutu, yaklaşık yüz küçük daire var.

Rusya Belediye Başkanı Martin Mrkos, daha sonraki yaşlarda yemek ve rehabilitasyon gibi hizmetlere ihtiyaç duyabileceklerini ve bunun projenin ilk kısmı olacağını belirterek, okul öncesi çocuklar için küçük bir okul için de yer olacağını ekledi. Zmr çalışma aşamasındadır, inşaat 2025 ve 2026'nın ortasında başlayacak. Daha sonra havuzun yanında, eski Batyskaf kulübünün yerinde, konut kooperatifi konutu olacak yaklaşık 1000 daire inşa edilecek.

Öte yandan şehrin kendi projesi olan Rv İkov Caddesi'nin açılışı da yapılıyor. Engelliler gibi belirli gruplar için başlangıç konutları ve apartman daireleri satın almak istiyor. Beş yıl boyunca inşa edilebilir.